Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tennél ha 1ilyen maffiózó...

Mit tennél ha 1ilyen maffiózó szerűségről tudnád h ki akar vinni téged k. urvának de előtte meg akar dugni? 18/L

Figyelt kérdés

:S figyeltet a csávó, volt már ügye hogy el kellett költöztetni egy csajt mert annyira agyonverték, fel lettek jelentve de volt aki hamisan tanuskodott mert kölcsönösen kisegitik egymást a sz.arból! Itt egyre többen társulnak hozzájuk ha van valami kisebb-nagyobb rendőrségi ügyük. Az ebben a legcsodálatosabb hogy így mindenki megúsz mindent. :S Pedig én egy emberről tudok is aki ez miatt a maffiózós társaság miatt halt meg..:S

A rendőrök tudnak ezt-azt. De félek hogy ha köpök akkor engem is megtalálnak. Ha nem vennék fel jegyzőkönyvbe hogy én ezt és ezt mondtam akkoris kitalálnák ezek a szemetek!

Egyszer már próbáltam lebuktatni őket a drog dologgal kapcsan, de nem jött össze, akkor még csak a maffiózó "társát" próbáltam "lebuktatni" de nem jött össze mert nem hozta a cuccot és azután már nem foglalkoztak velem annyit a rendőrök mint akkoriban. :S

:( Mit tegyek? Ennek a szemét köcsögnek rács mögött a helye a barátnőjével együtt! :S


2010. jún. 12. 08:43
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Túl sok CSI-t nézel, vagy a tegnapi buliban nagyon betéptél? Ne gombázzál, ha ennyire ráparázol.
2010. jún. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Túl sokat TV-zel...
2010. jún. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Nincs hozzá jelenleg közöd. Az egy dolog, hogy bosszant, de örülj inkább, hogy nem kevedetél még bele se te, se a családod, ismeretségi köröd sem. Inkább hagyd ezt békén, jó?
2010. jún. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

-_- na ennyit a gyakorikerdesek.hu -ról.

nem nézek se CSI-t, nem is élek szerekkel, sőt még csak inni se iszok.

Lehet hogy nektek ez hihetetlen hogy télleg vannak ilyenek, pedig télleg vannak.

2010. jún. 12. 14:26
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
Örülj neki, legalább lesz pénzed!!!!!;)
2010. jún. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
menny el az orfkra vagy a nemzeti nyomozó irodához és vigyázz magadra 21/F
2010. júl. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ott van Orbán magán serege(TEK) azok biztos segítenek
2012. aug. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!