Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, unatkozok, nem...

Mit csináljak, unatkozok, nem akarom, hogy így teljen a nyári szünetem?

Figyelt kérdés
Bírom a meleget azzal nincs baj,de mit csináljak?Mindegyik osztálytársam ballagásra megy vagy közeli nagyvárosba.Ha a szüleim nem lennének itthon ellennék,sütögetnék, meg fondantot csinálnék, és azzal elmenne az idő,estére meg úgyis lenne program...DE ÍGY?
2010. jún. 12. 12:18
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
és a gépezést is már nagyon unooom:(
2010. jún. 12. 12:19
 2/23 A kérdező kommentje:
takarítani is takarítanék,de anya itthon van,és akkor ha én elkezdek ő is elkezd és az egész napot azzal fogja tölteni h takarítani fog,nem lesz kész az ebéd,mindenki éhes és nyűgös lesz és akkor katasztrófa lenne belőle:D(mindig ez van)
2010. jún. 12. 12:24
 3/23 haggyámán ***** válasza:
100%

Hahhahaha de édes. :)

Szervezz kisebb programokat előre. :)

Menj sétálni az otthon maradt barátaiddal, sportolj vagy ehhez hasonló. :)

2010. jún. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

programok már vannak,de a jövőhét teljesen üres és kb. csak jövőhét utántól vannak olyanok amiket már teljesen elterveztem.


valaki jöjjön át a gyakorikerdesekről hozzám és mojitozunk meg "lazulunk":PP

2010. jún. 12. 12:59
 5/23 haggyámán ***** válasza:
100%

Szerencsére nekem már vannak terveim a nyárra. :)

Koncertek, strandok és a többi.. :)

2010. jún. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Hááá jó arc vagy :] Én mennék, csak még vizsgáim vannak jövő héten. Én a helyedben átaludnék 1-2 napot, néznék sorozatot és így egybe az évadokat darálnám, dinnyéznék meg napoznék. Avval is repül az idő. Ja meg pár könyvet is elolvasnék végre, ami érdekel.
2010. jún. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
én csak novemberben megyek koncira,méghozzá LADYGAGÁRA cann't wait:P de még előttem áll a nyár:D
2010. jún. 12. 13:17
 8/23 A kérdező kommentje:

a sorozatnézés jó ötlet LENNE:D


a szex és newyork mind a 6 évadja megvan,de az a baj hogy az hangos,meg teli van szexjelenetekkel,és csak akkor tudom nézni,ha nincsenek itthon:S

2010. jún. 12. 13:18
 9/23 A kérdező kommentje:
ja és sok szerencsét a vizsgákhoz:)
2010. jún. 12. 13:20
 10/23 A kérdező kommentje:
ja és MINDENKINEK ESEMÉNYDÚS,PROGRAMOKKAL TELI NYARAT KIVÁNOK:D
2010. jún. 12. 13:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!