Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van valami ötletetek?

Van valami ötletetek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nem tudom mihez kezdjek a nyáron. Viszonylag kevés ismerősöm van, de van két nagyon jó barátnőm, nekik viszont több ismerősük van, vagy barátjuk és ezért nem tudnak mindig velem lenni, és már most suli vége fele, amikor nem kell már annyit tanulni, már most szoktam egymagam unatkozni. Ráadásul most szingli is vagyok, és úgy még nehéz is találni valakit, hogy ritkán járok el (de pasit fogni nem elsődleges célom).

Diákmunkát próbáltam keresni, de esélytelennek tűnik.

Nem szeretnék egy punnyadós nyarat, de semmi ötletem sincs.

Megkérnék mindenkit, hogy ne itt mutassa meg, hogy milyen humoros emberke, és az ostoba vagy oltogatós szövegeket se itt publikáljátok! :) Köszi

Ja és 16/l :)


2010. jún. 12. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van... Én is várom a válaszokat :)
2010. jún. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ezzel én is így vagyok :/

várom a válaszokat^^ :D

15/F

2010. jún. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Énis várom a válaszokat. 16/F
2010. jún. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát én is várom... :(
2010. jún. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jelizzetek vmilyen táborra, ott azon túl h nem punnyadtok még ismerősöket is szereztek;)Én így ismertem meg a legjobb barátnőm:) Azóta is minden hétvégén együtt vagyunk. Am pasit is szereztem így:P Csak szakítottunk:S Na lényeg a lényeg menj táborba, illetve kérd meg a barátnőidet, h szervezzenek pl bringatúrát, ott is találhatsz barátokat.:) 13/l
2010. jún. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!