Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak engem dühít, ha valakit...

Csak engem dühít, ha valakit a neme miatt védenek, mert úgy gondolom egyformán és igazságosan kellene bánni mindket nemmel?

Figyelt kérdés
Én,ha védek valakit,azt soha sem a neme miatt teszem,hanem mert az illető fontos nekem. Az igazságosságot mindennél előbbre tartom és nem erdekel,ha eitélnek ezért az álszenteskedő píszik.

2018. ápr. 13. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha mást is dühít, akkor téged ugyanúgy, kevésbé, vagy jobban dühít?

Ha mást nem dühít, akkor téged ugyanúgy, kevésbé, vagy jobban dühít?

2018. ápr. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

“…ha védek valakit… mert az illető fontos nekem…”


“az igazságosságot mindennél előbbre tartom…”


Most akkor azér’ véded, mert fontos vagy mert neki van igaza? Vagy azért van igaza, mert neked fontos? Nézd már meg, hogy mit írsz.

2018. ápr. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 csatrad ***** válasza:
mar a kerdesnel elbaszta, ha megkulonbozteted oket azzal, hogy "mindket nemmel", akkor miert kezelned oket azonosnak?
2018. máj. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
15%
Mind a hárman rohadjatok meg.
2018. máj. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az utolsó előttinek üzenem hogy ez a fajta "megkülönböztetés" normális. Mármint fizikailag mindenképp különbözik a két nem. Ezalatt nem arra gondolok hogy a pasik azok erősebbek hanem a "szerszámokra". Amúgy a kérdésre válaszolva ez engem is irritál.
2018. júl. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!