Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Meg fogok...

Mit csináljak? Meg fogok örülni már

Figyelt kérdés

20/F


Elnézést a helyesírási hibaimért, Felvidékről vagyok. Köszönöm a megértést.


Sziasztok!

Utóbbi időben depressziós vagyok azért, mert mindig csalódok a lányokban. Mintha meg lennék átkozva, nincs és nincs szerencsém normális lányra. Igen elcsesztem én is valamit de azóta megváltoztam. Nem tudok megbízni abba a lányba, mert félek ha nagyon is fogok benne bízni és nagyot esek. Közeledik a nyár, meg fogok örülni ha nem találok magamnak egy lányt. Nagyon hiányzik az oleles, egy szóval a női test. Interneten nekem mindig bevallt, hogy írogattunk, aztán kimentünk ismerkedtünk és aztán kapcsolat lett belőle. Nekem könnyebb interneten ismerkedni, mert itt rá írok a lányra, vagy vissza ír vagy sem. Ha kint az utcán/városban megszólítok egy lányt, na itt csinál nekem problémát, hogy ha nekem bejön az a lány kint az utcán és annak a lánynak van pasija. Pl. Máma Ja voltam templomba a haveromnak mondom milyen szép azok a két csajok, és azt mondja hogy van pasijuk, és tényleg volt pasijuk. Most hogyan legyen önbizalmam? Hogyan tudjak hinni abban a szerelemben, hogy az utcán megtalálom az igazit? Vagy az interneten. Igen sok a barom az interneten prostituált, de nincs más választékom. Nincsenek rendes barátaim, nem járok sehova ki, egyszóval szenvedek mert nem jó ez így nekem. Ha volt kapcsolatom le voltam kötve de élveztem, más ember voltam mint most hogy 1 éve magam vagyok.


Mi a fenét csináljak magammal? Valamikor a lányok vissza írtak el tudtam őket csábítani most miért nem sikerül? Nincs merszem, félénk vagyok és eléggé érzékeny.


Köszönöm szépen a válaszokat.


2018. ápr. 13. 19:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!