Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak? Meg fogok...

Mit csináljak? Meg fogok őrülni! Help.

Figyelt kérdés
Van 1 srác, akinek az a vágyálma, h tönkre tegye az életemet.Ahol tud, ott b@szik alám, összeugraszt az ismerőseimmel(pld beadja nekik, h én azt mondtam róluk, h ezmegaz...)...Rólam és a barátaimról(de ez is rólam szól) pletykál...Most már meg is akar veretni...felhívott vmi gyerek, és belémkötött...persze megszivattam, mert bunkó volt és azt hitte, h most rögtön bekakkantok...aztán meg az állítólagos bátyja hívott, h minek szóltam be az öccsének...azt is elküldtem...Nem a veréstől félek, mert elég erős vok, meg tudok bunyózni...2 hülyegyereket szétkapok hirtelen....csak már rohadt idegesítő, h az egész környék az én életemről beszél és hülye hipotéziseik vannak arról, h miket csinálok, hogy élek stb...nem törődök mások véleményével...de mindenki rólam beszél...ráadásul ezeknek a fele sem igaz...ilyen nem létezhet, bakker!Ha megverem azt, aki kezdte, azzal sem érek semmit.Mit csináljak?
2010. máj. 12. 18:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
lehet pont azzal érnél el valamit ha jól megborítod a srácot...az erőszak nem megoldás, de ilyenkor lehet csak az..
2010. máj. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem hiszem...ha mozogni sem bírna, akk is csak nevetne, h hogy felidegesített és elérte a célját(mert ugye engem nehéz és ez számára dicsőség...ismerem)...aztán, ha felkelne, akk megint kezdené, csak sokkal jobban...Vmi más esetleg?
2010. máj. 12. 18:20
 3/22 anonim ***** válasza:

Bakker, minden nap a kukába kell tenni, újra és újra. Gyötörni.

Fel kell venni a kesztyűt. Nincs más.

2010. máj. 13. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Egyik szavaddal ütötted a másikat, már ne is haragudj! Azt írtad hogy téged nem érdekel, akkor mégis mi a jó fenét foglalkozol vele? Hát sz@rd már le! Ha rólam valaki pletykál és olyat állít, ami nem fedi a valóságot, én az olyanokkal SOHA nem foglalkozom! Nem kéne verekedni, mert akkor főleg TE húzod majd a rövidebbet!
2010. máj. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
nem is terveztem a verekedést.....de elég szar, amit tesz...
2010. máj. 14. 10:06
 6/22 anonim ***** válasza:
Az a gyerek mazohistaXD
2010. máj. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Bocsi a novelláért, de olvassátok el, légyszi.A lényeg az, h ennek nagy része fedi a valóságot...pld: Én kick-boxolok, ő ezt úgy adja elő, mintha én egyfolytában dicsekednék vele, viccet csinál az egészből(szuper-tigris technika, ősült majom fogás stb)....ez nem is zavar annyira...aztán jönnek a csajozós történetek...engem eléggé kedvelnek a lányok...nem is a külsőm miatt(mondjuk azért is),hanem inkább azért, mert elég jóarc vok..ezeket is kicsavarja...h engem h elküldtek a p*csába (különböző okok miatt) stb...akkor van 1 olyan dolog, h van 1 nagyonjó lánybarátom, akit nagyon kedvelek(mármint tényleg fiú-lány barátság)....igaz néha túl sokat poénkodok,flörtölök,cukkolom és a lány félre érti, de mind1.szal mikor ezzel a pletyis sráccal jóban voltunk(azt elfelejtettem említeni, h óvoda óta a legjobb haverok voltunk :((( ...) és én meséltem, h mennyire jófej ez a csaj (mert a csajt nem olyan régen ismertem meg) meg minden, mondtam, h mennyit röhögünk, szórakozunk, együt lógunk stb...azt én meg nem tudtam, h neki ez rosszul esik, mert ő is ismeri (vmilyen szinten) ezt a lányt és, h bejön neki, csak nem mer oda menni meg ilyenek...az meg csak rátett 1 lapáttal, h én meg nagyon jóban vok ezzel a lánnyal...már egy negyedéve piszkálja a csőrét az, h nekem jobban mennek a dolgaim és nem a lánynak pletykált, hanem azt pletykálta, amit én neki elmondtam(mint legjobb barátomnak), h mennyire jófej ez a csaj, meg mennyi hülyeséget csinálunk meg, h én azt mondtam, h ezt csináltuk, meg azt stb...persze kicsavarva, hazugságokkal meghintve...+a legtöbb barátomról pletykált...de ezzel is csak nekem akart ártani...A szemét!Mit csináljak?
2010. máj. 14. 16:59
 8/22 A kérdező kommentje:

szal annyi, h amit elmondtam neki, mint legjobb barátomnak, azt ő kitekerve elmondja mindenkinek és így én vok a hülyegyerek.

Szal ő elvárta, h én meghalgassam az ő storyjait(ha nem figyektem, akk felfujta magát), de nem volt képes meghallgatni(puszta irígységből) az enyémeket...mert hogy őt nem érdeklik, és minek dicsekszek...holott eszembe nem jutott dicsekedni, csak elmondtam, ami történt.Ő pedig, h überelje az én storyjaimat, még hazugságokat is dicsekedett mindenkinek, holott én csak vele, meg 1 másik haverommal beszéltem meg a dolgaimat...soha nem mondtam másnak.

2010. máj. 14. 17:13
 9/22 anonim ***** válasza:

azért ne őrülj meg...

nekem is volt már ilyen szitum! az a hülye kis rib@nc ugyan azt csinálta velem, mint veled az a srác. először finoman beszéltem vele, aztán amikor ez nem jött be leégettem a barátnői előtt és most őt csesztetik, hogy :)

2010. máj. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

jó nem örülök neki, hogy most ő van sz@rban...

csak 1 kicsit

előző voltam

15L

2010. máj. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!