Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hova tudok most menni?

Hova tudok most menni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy el akarok költözni a jelenlegi albérletből amit megemlítettem a tulajnak is, aki május közepéig adott határidőt elköltözni. 33ezer kaucióm van bent szóval nem valami hatalmas összeg amiből majd tudnék egy másik albérletet is fizetni, a munkámból nem sokra futtja, a kollégiumok elutasítottak. Mit tudok tenni, hova tudok költözni? Egyedül nem tudok kifizetni egy 100 +rezsis lakast. Korábban tettem fel kérdést lakótársamról ő miatta dobbantanék mivel élhetetlen a dolog és hiába szóltam a tulajnak is.

2018. ápr. 14. 12:29
 1/5 A kérdező kommentje:
2018. ápr. 14. 12:30
 2/5 anonim ***** válasza:
Leginkább külföldre.
2018. ápr. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Másik albérletbe. Az albérletek ilyenek. Legjobb ha ismerőssel együtt keresel egy jó helyet. Ott talán kevesebb csalódás ér. Van az a mondás, hogy lakva ismerszik meg az ember
2018. ápr. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos a barátaimnak már vagy van albérlet ami jó nekik vagy pestiek. Én Zalából költöztem fel, a volt gimis társaim sajnos nem Pestre jöttek tanulni, a fele tovább sem tanult így nehéz lett volna velük albérletet keresni, szóval ide kényszerültem mert havi 45ből kijöttem mindennel együtt , 2 hete bújom az új albérleteket de basszus olyan hihetetlenül rossz albérletek vannak hogy az hihetetlen vagy olyan drága hogy nem tudom megengedni magamnak, és mivel 2 szakot végzek egyszerre nem is tudok sokat dolgozni, amit dolgozok sajnos arra elég hogy megéljek...
2018. ápr. 15. 15:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Június- júliusban a tanév végével felszabadulnak az albérlrtek és megnövekszik a kínálat. Addig meg bírd ki valahogy
2018. ápr. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!