Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mégis mi a fenét tudok kezdeni...

Mégis mi a fenét tudok kezdeni? Elegem van, nem bírom tovább lakótársammal.

Figyelt kérdés

Mindketten egyetemre járunk , mellette dolgozunk. Én elhiszem hogy szegény fáradt, mert sokat utazik a melóba de én nekem ebből elegem van. Tegnap vendégek voltak nálam, főztem , elmostam mindent magam után de hallom hogy panaszkodik, a konyha tip top volt majd a szobájából olyan büdös tányérokat hozott elő, hogy az valami hihetetlen. A tepsi amibe sütni akartam tiszta kosz volt, és kb a 2 hete odaszáradt húst úgy kellett lekaparjam róla. Mindig csak ledobálja valahova a cuccait majd sosincsenek meg, a reggeli , ebéd, bármi kaja rendszeresen ott van hagyva , 2 napig bírom utánna muszáj elmosnom, mindenre az a válasza hogy látom hogy mindig fáradt, nincs ideje semmire stb, az odaszáradt tejbedarát évekbe telik kikaparni az edényből.... büdös a konyha. 3 szobás a lakás , a fele cucca a nappaliba van szétdobálva, a nappaliban csak az ő cucca van, az előszobába a kabátom se tudom felakasztani, mert neki ott az összes amiből max 2t használ. A cipők ugyanez, minden szét van szórva, tegnap dobtam ki a nappaliból is a hajfestékes fóliákat.

Nem bírom el akarok költözni!

Vagy valami megoldás? Ha rászólok csak megsértődik



2018. márc. 24. 08:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Kié a lakás? Bérlitek?
2018. márc. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Költözz el ez sosem fog megváltozni.

Lusta, igénytelen dög, te mosogatsz helyette, miért változna?

2018. márc. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el, az ilyen embert nem érdekli a rendetlenség tehát hiába várod hogy cikinek érezze tapasztalat.
2018. márc. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
nem tudsz mást tenni, az első adandó alkalommal költözz el.
2018. márc. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%

Én is átéltem ugyanilyen körülményeket. Ráadásul én fiú létemre takarítottam lány után... Szerintem ez elég szégyen, és nem rám nézve.

Azért szerintem +18 felett az embert nem igen lehet megváltoztatni. Ha neki ez az igénye, vagy így nevelték, akkor felesleges megváltoztatni, még lehet csak rosszabbá tennéd a légkört. Éppen ezért nem anyásat kell játszani, hanem minél előbb elköltözni és előtte a leendő lakótárssal tisztázni ezeket a dolgokat. Számomra is jó tanulság volt. Sok sikert!

2018. márc. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 szántóvető ***** válasza:
18%
ok kipanaszkodtad magad egy álkérdés mögé bújva,mindenki sajnál,remélem jól esik.
2018. márc. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
100%
Attol meg h fáradt az nem jogositja fel arra h te legyel a bejaronoje, vagy talan fizet érte??
2018. márc. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem osszátok be, hogy egyik héten te, a masik héten ő takarítja a lakást. Ha ez sem működik, akkor keress új helyet és az elején tisztázzátok le ezeket a kérdéseket.
2018. márc. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem panaszkodni jöttem csak segítségre van szükségem. Béreljük a lakást igen egyébként, régebben volt írva takarítási rend, az is hiába, nem változik semmi egyszerüen. Ki vagyok bukva új albit meg nem igazán tudok most megengedni magamnak
2018. márc. 24. 10:21
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én 40 éves vagyok, alapból rendetlen vagyok, simán 3-4 nap után van mosogatva egy-két dolog (berakom a mosogatógépbe, aztán elfelejtem), rkb a ruhadzárítóból öltözöm, de én a saját lakásomban egyedül lakom, amikor mással laktam vagy vendégségbe vagyok valahol, mondig odafigyelek/odafigyeltem, hogy rend legyen utánam. Ha a te lakótársad ennyire sem képes, fogadjon takarítót vagy költözzön a fenébe! Ha szólsz a tulajnak, hogy hetekig nem mosogat, és büdösíti a lakást, őr fogja kidobni.
2018. márc. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!