Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az hogy sok férfi...

Miért van az hogy sok férfi k***a nak nézik azt ha valaki kicsit máshogy öltözik mint a többség?

Figyelt kérdés

Annyira idegesítő hogy semmilyen ruhát nem vehetek fel csak lepel ruhákat mert ha kicsit is kitözök jönnek és nyomulnak. Multkor felvettem egy egyszerű fekete harisnyát,hozzá egy fekete egybe ruhát aminek az alján pokháló minta van,a ruha tetején meg fekete kislyukú háló van amire pár pók is rá van varrva. Ehez felvettem egy

Sima fekete hosszu felsőt és folyton jöttek oda a férfiak.. Meg jöttek a h*ly*ségeikkel. De akármit veszek fel mindenre ez van! Tájékoztassam fel őket hogy vannak stílusok...van konzervatív, van hipster,van emo,van repper,van goth. Vagy mi a f***t csináljak velük? Most nem fogok azért stílust váltani mert eggyesek mindenre azt hiszik annyira k*****k. Kiraktam egy képet fb re egy szökő kútnál mert szép volt a táj.(egész alakos kép) a ruhám annyi volt hogy fekete gatya láncokkal és egy slipknotos felső. Ennyi. És irják alá a b*zi kommenteket hogy húúú de megd*****ak!! Aztaa de ezt csinálnám meg azt! Hát ez undorító... és nagyon sok ilyen van. Na most nem fogom magam befalazni csak mert nem hagynak békén. Mi legyen.vegyek gáz sprayt vagy mi? Mi az ami olyan r*h*dt meglepő ezen a ruhán. Aki még nem látott ilyen stílust javalsom látogasson el az illatos utra a jaschik iskoláhaz tele van ilyen öltözettel és elemezzék kicsit! De azért szeretném tudni..mi az ami ennyire készteti ezeket a kedves kedvse embereket,hogy odamenjen egy idegen nőhöz az utcán és rákezdjen a h*ly*ségeire,aztán ha nemet mondok még lek*rv*z


2018. ápr. 15. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Tavasz van tombol a tesztoszteron

ilyenkor még a csúnyák is kapnak ajánlatokat.

2018. ápr. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még a retardáltak is.
2018. ápr. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy bosszantó, én pasiként tudom, hogy az ösztön és a libidó nagyon erős ingerekre készteti a pasikat, nehéz visszafogni ezt az ösztönös ingert. Sajnos nem tudsz mit tenni, hidd el mi pasik gyakran az ösztöneink vezérel, azaz a szexualitás.
2018. ápr. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem hát oké de az azért erős ha neme mondok miért k*rváznak le? Meg azért na. Nem akarom minden nap hallgatni ezeket a beszólásokat mint pl fb.
2018. ápr. 15. 11:33
 5/6 anonim ***** válasza:
#4: Aki lefekszik fűvel- fával, az k**rva. Aki lefekszik fűvel- fával, csak velem nem, az büdös k**rva.
2018. ápr. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
87%
Na jó, ezt viccnek szántam, de ez ellen valóban nem sokat tehetsz. Ha egy kicsit szexisebben öltözöl, "beindulnak" a férfiak és az "egyszerűbbek" az általad vázolt stílusban.
2018. ápr. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!