Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Dombóváron, vagy annak környék...

Dombóváron, vagy annak környékén akár alkalmi munka 15 évesen?

Figyelt kérdés
Kéne a pénz, de sajnos ennyi idősen nehéz akármit is találni.Aki akármilyen melót fel tud ajánlani, vagy akármilyen információt, segítséget tudna nekem adni ezzel kapcsolatban az írjon! 18+-os, azaz szexuális eseteket nagyon kérlek ne írjatok, mert egyeltalán nem mennék bele! Ködzi! Inkább fűnyírás, udvar, kert összerendezésével kapcsolatoz dolgokra gondoltam, vagy akár bent a házban végzendő munka is lehet, de szóba jöhet kutyasétáltatás, vagy akármi hasonló.15 éves lány vagyok, de itthonról van már tapasztalatom a házimunkából rendesen és bírom a strapát. Elég szerény kis ajánlatokért is vállalnám ha lenne valami. A válaszokat előre is köszönöm!

2018. ápr. 15. 13:32
 1/1 anonim ***** válasza:

A mai világban, de Magyarországon ezek sajnos nem működnek. Tipikus amcsi pop-kulturális közhely amikor a gyerek elmegy kutyát sétáltatni meg bébiszitternek, de ezt itthon nem tudod megcsinálni. Az emberek bizalmatlanok egymással, távolságtartóak is. Senki nem fog a házába beengedni egy idegent főleg hogy a saját személyes cuccai között turkáljon-rendezkedjen, másrészt egy gyerekkel alapvető házimunkákat megcsináltatni amit mindenki el tud végezni a saját rendszere szerint.


Diákmunkával próbálkozhatsz nyári szünetben, de ott sem jellemző hogy 15 éveseket annyira keresik.

2018. ápr. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!