Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy ilyen leltarosi munka...

Egy ilyen leltarosi munka milyen lehet egy olyan valakinek akár alkalmi munka jellegel aki még sohasem csinált ilyet és szeretne magát a pénz kereseti lehetőség miatt is kipróbálni magát!?

Figyelt kérdés
Akár egy kisboltban üzletben akár egy nagy áruházban érdekelne engem ilyen leltarosi munkakör alkalmi munka szeruen. De csak annyi a bökkenő, hogy ingadozó a vérnyomásom magas vérnyomás emelkedettebb pulzusom van. Nem tudom ez nehezítő tényező-e egy ilyen munkakörben!?

#munka #alkalmi #leltar.
2017. febr. 3. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el oda, ahol gondolod, hogy dolgoznál, s kérdezd meg bátran. Én személy szerint nem ajánlanám.
2017. febr. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Miért nem ajánlaná ön ezt a munkakört személy szerint!? Amúgy a világhálón találtam az egyik álláskereső oldalon a székhelyüket pontosan nem tudom! De személyes emberi tapasztalatból tudom,hogy nem szeretik a munkaadók ha a nyakukra járnak az álláskereső egyének,vagy személyek.

Vagy azt mondták énnekem ezelőtt 5-10evvel akár munkaerő kölcsönző cégek,hogy ha kiválasztanak értesíteni fognak. A másik eshetőség a fényképes önéletrajzzal jelentkezés majd értesíteni fognak.Vagy pedig közölték nekem,hogy már betelt az az álláshely amit kinéztem kiszemeltem a saját magam részére. Mert, hogy eleve nincsen protekciom azért nem haladtam semmire sem a fiatalkoromban. Meg se életre való se talpraesett nem vagyok. Ha meg eljutottam tesztirasig elbeszelgetesig hol az excel szintevesztesi teszteken akadtam fennt hol meg nem voltam egyáltalán szimpatikus a munkaadók nak.

2017. febr. 4. 13:30
 3/3 A kérdező kommentje:

Hozzá teszem szinteveszto vagyok. Nem tehetek róla sőt szemüveget is kell viselnem míg élek. A másik része az munkahely keressenek a rengeteg sok elvárás a munka tapasztalatok több éves is akár ami énnekem nincsen, hogy is lenne mikor csak alkalmi munkakig jutottam el. Még,hogy idegen nyelvtudasokkal rendelkezzenek az emberek a pályázók.

Egyszerűen sehhova sem vettek fel engem pedig akár interneten akár személyesen rengeteg sok állásra jelentkeztem és még annó talán érdekeltek is volna még annak idején a megpályázott munkák amikre jelentkeztem.

2017. febr. 4. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!