Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nekem kell-e kifizetni?

Nekem kell-e kifizetni?

Figyelt kérdés

Osztálytársam fülhallgatóját elvileg én tettem tönkre, mivel lökdösött és én nem akartam elesni, így megkapaszkodtam valamiben, és véletlenül a fülhallgatóba kaptam bele.

Ilyenkor nekem ki kell-e fizetni, vagy nem?



##fizetni ##baleset
2018. ápr. 16. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem az egészet, mivel ő okozta.

Beszéljétek meg. Vonjátok be a tanárt is, ha kell.


Szerintem felezzétek el. Persze ne az új, hanem a használt árat.

2018. ápr. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Igazából ahogy elmondta, garanciás még, január körül lett cserélve, mivel ez a 2. ugyan ilyen fülhallgatója.

Azt beszéltük, hogy elmegyünk és hátha becserélik, persze nem az lesz mondva, hogy el lett "szakítva".

2018. ápr. 16. 20:46
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy bekajálják, hogy magától sérült meg. Ez teljes garanciavesztés (minden sérülés az).

Igazságot tenni nehéz, mert odáig rendben van, hogy véletlenül belekaptál. Ebben nem vagy hibás, semmiképpen.

Csak az a kérdés, miért lökdösött. Ha provokáltad akár most, akár korábban, ha eleve rossz a viszony köztetek, ha ingerled stb. akkor 100%-ban a te hibád.

De az is lehet, hogy ő nem bír magával, akkor meg semmi felelősség nem terhel téged.

2018. ápr. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!