Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vaterától felszólítást kaptam,...

Vaterától felszólítást kaptam, járt már valaki hasonlóan?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 18. 09:38
 1/7 A kérdező kommentje:
kaptam e-mailen egy kupont tőlük ,ingyenes hirdetésre,amit felhasználtam,kb egyhónap múlva fizetési felszólitást küldtek hogy fizessek 600 forintot a hirdetésért,válaszoltam nekik hogy nem kértem fizetős szolgáltatást,kiderült hogy a kuponakciójuknak a folytatása már fizetős..irtam nekik hogy ez nem derült ki ahirdetésből,nem kérem a szolgáltatást töröljék a fiókom és a hirdetést is,ezt a 600 t-ot kifizettem...ujabb hónap után ujabb 600 forintos felszólitás...nem fizettem ki ,most a végrahajtó követeli tőlem..ez jogos ?hiszen átvertek...tényleg nekem kell a végén kifizetni mindent??
2018. ápr. 18. 09:57
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem írtad el az összeget? 1200 forint nem pénz, két nagy csavaros fagyi ára, fizesd ki, aztán nincs velük gondod, a szolgáltatást lemondó levelet, emailt és faxot pedig tedd el.

Hiába van igazad, bizonyára apró betűkkel ott volt a továbbiakra vonatkozó fizetési kötelezettség (rengeteg promóció működik ilyen módon), miszerint az első teljesítés ingyenes, utána viszont automatikusan kalkulálódik az összeg.

Ha bele akarnál menni, hogy bizonyítsd az igazad, alsó hangon ötvenszeresébe kerülne, mint amennyiről szó van.

2018. ápr. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen ,tudom hogy nem egy nagy összeg,de az eljárás az ami felháborít,megtévesztenek és még le is húznak..a semmiért fizessek..és még a végrehajtót is rám küldték..
2018. ápr. 18. 10:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy hiába átverés normális értékrend szerint, jogilag biztos, hogy helyénvaló.

Komoly vállalkozásról beszélünk, 100%, hogy átnézették a promóciót a jogi osztállyal...

2018. ápr. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
háát valószínűleg így van,betudom tanulópénznek,tanulság:semmi nincs ingyen..:-)
2018. ápr. 18. 11:02
 6/7 anc ***** válasza:

Nem ezt a levelet kaptad a kuponról az elején?


"Kedves XY!


Gondoltad volna, hogy már éve a Vatera hűséges felhasználója vagy?


Szeretnénk megköszönni hosszan tartó bizalmadat!


Megbecsülésünk jeléül egy ajándékkal lepünk meg. Az ajándékunk, egy 660 Ft értékű Maximum kiemelési csomag, amely 5 értékes kiemelést és ingyenes listázást biztosít a következő termékfeltöltésednél.


Az ingyenes Maximum kiemelési csomag igénybevételéhez kérjük, hogy a termékfeltöltés során, a kiemelések oldalán megjelenő kék "Ön kedvezményre jogosult! feliratú sávban pipáld ki, hogy az adott terméknél szeretnéd felhasználni az ajándékot. Az ingyenes kiemelési csomag és a listázási díj mentesség csak arra az egy termékre vonatkozik, amelyiknél felhasználod az ajándékot.* A Vatera ingyenes kiemelési csomagjának érvényességi ideje 15 nap. **

Vatera "Maximum kiemelési csomag"+listázási díj 100%-os kedvezményre jogosító kód:


* Amennyiben a termékkel kapcsolatosan automatikus újraindítás jelölsz meg, akkor az újrainduláskor a kedvezmény már nem fog élni, azaz a feltöltési- és a maximum kiemeléscsomag díját ki fogja számlázni a rendszer.

**A kedvezményt ezen levél kiküldésének időpontjától veheted igénybe."


Én legalábbis ilyet kaptam, és ebben le volt írva, hogy ha automatikus újraindítás van bejelölve, akkor újraindítás után számláznak. Lehet, hogy ez volt a gond. :) Remélem, tudtam segíteni!

2018. ápr. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
bejelöltem az újra indítást,de irtam az ügyfélszolgálatnak,hogy nem akarom újraindítani,csak nem tudok változtatni rajta..kiszámlázták,ki is fizettem a 600 ft,én azt gondoltam hogy mivel kértem hogy töröljönek ezt meg teszik,,aztán ugye .újra indult,ők újra számláztak,én újra irtam nekik ááá... addigra kifutottam az időből ....
2018. ápr. 20. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!