Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki tud hatásos módszert?

Valaki tud hatásos módszert?

Figyelt kérdés
Nos.. meg szererném növeszteni a hajamat. Most a nyakam aljáig ér. Olyan módszereket keresek amik elősegítik/gyorsítják a haj növekedését. A válaszokat előre is köszönöm szépen. ☺ 15/L
2018. ápr. 18. 09:55
 1/6 A kérdező kommentje:
Szeretném*
2018. ápr. 18. 09:56
 2/6 anonim válasza:

Argánolaj, kókuszzsír, olivaolaj

Én ezt a hármat használtam, biztos van többféle csodaszer is

Azt ajánlom akkor kend a hajadra amikor nem mész sehova, hétvégén vagy mikor szüneted van. Szépen rákened (én a tövére nem szoktam, mert eleve iszonyat zsíros a hajam)

Nem csak nőveszti, de erősíti is a hajat

Fenékig ér a hajam :)

18/L

2018. ápr. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :) és mióta növeled a hajadat, ha megkérdezhetem? :)
2018. ápr. 18. 10:27
 4/6 anonim válasza:

#2 vagyok

Azt elfelejtettem írni, hogy napokig rajta hagyod az olajat mosás nélkül és újrakened

Igazából én azért kezdtem el kenegetni, hogy erősödjön, nem azért, hogy nőjön. Sosem volt rövid hajam

2018. ápr. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Innen válogathatsz kedvedre:

[link]

Persze, azon se lepődj meg, ha ellentmondó állításokat találsz, de mindegyikra esküszik valaki, hogy az az egyedüli jó és eredményes módszer!

2018. ápr. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utóbbi. Köszi 😊
2018. ápr. 18. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!