Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sírkő tisztítására valami...

Agnetha kérdése:

Sírkő tisztítására valami hatásos módszert tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
2013. jan. 26. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Sirkövest.


NEm mindegy ugyanis, hogy miböl van a sirkö, és mit akarsz letisztitani róla.

2013. jan. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Láttam üzletben speciálisan erre tisztitószert nézz utána a neten.Nem vagyok benne biztos de azt hiszem a tescoban láttam ilyent.Egyébként a fenntinek igaza van nem mindegy milyen kö.
2013. jan. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsokat, egyébként öntött műkőlapról van szó.

Láttam én is a vegyszert amivel tisztítani lehet, de nem volt túl olcsó és viszonylag kis üvegecske volt...

De azért köszi:))

2013. jan. 26. 16:56
 4/5 anonim válasza:

Szia!


Nálunk is most aktuális, pont ma találtam egy céget, Smiling House cleaning Tombstone Cleaner a termék neve, és impregnálót is tudnak adni. Mi magunk csináljuk, mert 18 000.- a legolcsóbb tisztítás. (Budapest) ez meg kb. 4000-5000-ből megvan. Keress rá, vagy megírom a cymet ha érdekel. A honlap szerint segítenek a pontos használatban. Egy képet láttam, a dupla sírhely 3 liter anyagból megvolt.

2013. márc. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2013. márc. 9. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!