Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti hogyan szoktátok levezetni...

Ti hogyan szoktátok levezetni a dühötöket, ha dühösek vagytok?

Figyelt kérdés
Higgadtan,magatokba visszafojtjátok,vagy veritek a falat,kiabáltok,zúztok,esetleg káromkodtok?
2018. ápr. 19. 23:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Beleverek egyet valamibe
2018. ápr. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam dühös lenni, de ha kicsit mégis, akkor esélyes, hogy üvöltök és kifejtem az álláspontomat a páromnak, aki megért. Ha vele vesznék össze, bár az ritka, akkor bezárkózom a szobámba fél percre az obligát rövidke üvöltözés után (eleve emeltebb hangú fajta vagyok s az önkifejezéshez nekem ilyenkor hozzátartozik a még nagyobb hangerő, hátha hat. nem szokott, de valami fizikai levezetés kell s egy lusta, de hangos fajtának ez tök jó).


Nagyon hamar lenyugszom, de mondom, ritkán van ilyen. Sok dolog zavar a világban, de kevés új van közte.

2018. ápr. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Edzéssel vezetem le.
2018. ápr. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Régen mint a hármas, most egy ideig erre nincs lehetőségem ezért úgy mint az egyes ill. magambafolytottam ami azért nem jó, mert egy idő után teljesen kész leszel és minden apróságon elérzékenyülsz.

Te kérdező? Nagy a baj?

2018. ápr. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
*magamba fojtottam
2018. ápr. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Fú hát valamikor nagyon felhúzom magam... volt olyan párszor,hogy lefutottam a lépcsőn,ahol nincs senki,összevissza sétálgattam. A sírás kerülgetett.Ilyenkor általában olyan 5-10 másodpercig nem veszek levegőt(nem szándékosan).Magamban dühöngök,talán néhány káromkodás,beleütök valamibe,aztán egyszer csak lelassulok és könnyes szemmel leülök a földre. Ott maradok pár percig,aztán megkönnyebbülten visszamegyek.

Ahhoz viszont hogy igy dühöngjek,nagyon fel kell magamat húznom. A zene viszont nagyon megvígasztal,ha dühös vagyok,ha szomorú. Ha szomorú vagyok leülök zongorázni vagy fülhallgatón zenét hallgatok.

2018. ápr. 20. 11:59
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha ott vannak a barátnőim akkor én rettenet sokat szoktam káromkodni. :D ha nincs ott senki akkor ütök, tépek valamit, gyakran saját magamat is. Aztán a fájdalommal együtt általában elmúlik a dühöm is. Ha mégsem akkor meg megyek zenét hallgatni. :) vagy megkeresem a saját négylábú stresszlevezetőmet :3
2018. ápr. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Simán a zenehallgatásnál kéne maradnunk inkább. Azzal nem ártunk senkinek és semminek😂
2018. ápr. 20. 22:38
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Eddig, ha dühös voltam, beértem egy jóleső káromkodással. Remélem, nem is jutok el soha odáig, hogy törjek- zúzzak, vagy a falat üssem. Ha mégis, inkabb beszerzek egy bokszzsákot, amit nyugodtan püfölhetek.
2018. ápr. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez egy jó ötlet 👌👍
2018. ápr. 20. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!