Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » OEP kis könyvet tudok újat...

OEP kis könyvet tudok újat kérni valahol?

Figyelt kérdés
Sikerült a kisöcsémnek totálisan eláztatnia az OEP kis könyvemet de nem tudom hogy hol vagy hogy tudok újat igényelni és nagyon fontos lenne.

2018. ápr. 24. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Az OEP-ba-
2018. ápr. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nyomtatványbolt.
2018. ápr. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 TappancsMancs ***** válasza:

A munkáltatók kiállítanak újat és abba vezetik és ennek nem egyetlen egy könyvnek kell lennie, de nyilván csak a sajátjukat írhatják bele. Másét nem pótolják. Az elázottat meg tedd el ha még olvasható az rendben van.

és akkor több OEP könyveben lesz vezetve a sajátod.

2018. ápr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szoval ha bemennék a volt munkahelyemre szolni ez van adnának ujat?
2018. ápr. 25. 13:05
 5/6 TappancsMancs ***** válasza:
Ezt nem tudom, hogy hogyan van utólag a volt, gondolom utolsó munkáltató ad e iratpótlást. Nekem is van több OEP könyvem mert amikor nem találtam nyitottak újat, de időrendbe tehetően megvannak. Kérdezd meg iratpótlást adnak e, ha rendesek adnak, nyilván ugyanazon adatokkal.
2018. ápr. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 TappancsMancs ***** válasza:

Vagy kérdezd itt:

[link]

2018. ápr. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!