Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki látta valahol ezt a...

Valaki látta valahol ezt a könyvet vagy neten ahol le lehet rendelni?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretem a violettát az utálók akkor ne is olvassák tovább vagy ha olvassák akkor remélem tudnak segíteni annak ellenére hogy nem szeretik:) na szóval én nagyon szeretném tudni hol lehet kapni a violetta a naplóm az álmaim a titkaim című könyvet?? azt hiszem ez a címe uhh engem azért érdekel mert benne a van violetta miket irt a naplójába thomasrol és leonrol én nagyon szeretem és aki tudja hogy hol lehet kapni létszi irjonn:) a naplót ami neki van azt már tudom holvan megis fogom venni de nagyon szeretném ezt a könyvet megvenni mert most kezdtem el gyűjteni az ilyen violettás cuccokat nagyon szépen köszönöm aki tud segíteni.. mindegy h tescoban lehet megvenni de annak is örülök ha neten lelehetne rendelni köszi a válaszokat!! :)

#könyv #rendelés #Violetta #violetta könyv
2014. szept. 6. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Hello. Nézd meg az Auchan-ba Nyáron még lehetett kapni.
2014. szept. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
na ez az hogy nyáronn... de azért még megnézem köszi ha valaki tud még valamit róla irjon
2014. szept. 7. 12:30
 3/3 anonim ***** válasza:
ahh nekem is azért kell ez a könyv mert meg szeretném tudni hogy mit írt Tomasrol meg leonrol mondjuk a leonos részt már el tudtam olvasni valami spanyol csaj rakott fel egy videót youtube-ra a naplóról meg a könyvről aztán abból kinéztem a de a Tomasos részt <3333 nem tudtam elolvasni :( ugyhogy segítsetek lécci a kérdezőnek mert én is kiváncsi vagyok ráááá hogy hol lehet
2014. szept. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!