Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudnék saját bőrcipőt...

Manyoki Barnabas kérdése:

Hol tudnék saját bőrcipőt készíteni? Tudok valahol helyet, muhelyt, szerszamokat berelni esetleg szakmai segitseget kapni ilyesmihez?

Figyelt kérdés
Csak erdekel a dolog, megragadott ez az egesz, es gondoltam szivesen csinalnek egy sajat cipot, megvennem hozza a bort, kitalalnam hogy hogy nezzen ki stb, de az eszkozok (ragaszto, talp gumi es bor stb, varrogepek, osszenyomo gep, somfak es minden mas ami meg kene) tul dragak hogy hobbybol megvegyem oket otthonra...

#bor #cipő #műhely #bérlés #cipész #bőrcipő #cipo keszites #cipesz muhely
2018. ápr. 25. 11:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez egy szakma mint mondjuk a fegyverkovács. Én sem vagyok cipész de különböző bőrökből varrják nyilván egyedi szerszámokkal. Vagy elvégzel egy okj-s cipész tanfolyamot vagy szerintem felesleges pénzkidobás a handmade otthoni cipő.
2018. ápr. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!