Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen állással tudnék megélni...

Milyen állással tudnék megélni Dél-Koreában?

Figyelt kérdés

Nagyon rajongom Ázsiáért, azon belűl Koreáért.Tervezem már egy ideje, hogy ott kint szeretnék élni, de nem tudom, hogy mit kéne tanulnom ahhoz, hogy munkát tudjak szerezni.

Tanulom az angolt és a koreait is.



2018. ápr. 27. 20:34
 1/3 anonim válasza:

Gondolom fiatal vagy még te is mint én is.

Van egy elképzelésed,hogy mit szeretnél csinálni a jövőben?

Én grafikusnak tanulok és én is szeretnék találni kint munkát koreában a középsuli és egyetem után.Viszont annyit mondanék késobbre hogy először találj egy koreai munkaadót itt Magyarországon mert bevándorlóként és nem ázsiaiként és nem koreaiként ott piszok nehéz lesz találni.Először is szerződjetek le aztán utána költözz ki.Igazából te bármiből megélhetsz ha azt jól csinálod.És érdemes lenne előtte kimenni "kirándulni" pár napra hogy milyen is ott az élet,hogyha netán nem tetszik akkor ne legyen gond:)

Tudom nem pontosan a kérdésedre válaszoltam de remélem segítettem!

15/L

2018. ápr. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen segítettél, köszönöm szépen!😊
2018. ápr. 30. 14:42
 3/3 anonim ***** válasza:
TAXI
2020. okt. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!