Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nudisták! Ez hatalmas hiba/baj?

Nudisták! Ez hatalmas hiba/baj?

Figyelt kérdés
Voltam nudista strandon, hatalmas élmény volt. Nagyon jó érzés meztelenül a parton napozni érezni a levegőt minden testrészeden gátlások nélkül. jó érzés így fürdeni, és jó érzés szabadnak lenni. jó érzés h hogy nem kell takargatnom magam és élvezhetem az egészet. a probléma viszont az hogy egy 21 éves szűz srác vagyok és elég hamar igaz önként de eljöttem mivel nem bírtam kordában tartani magam. Sajnálatos módon a gyönyörűséges csodálatos nők idomaitól megindult a vérkeringés ott lent. Kínosan éreztem magam ahogy ez egyre láthatóbb lett. nem azért mentem kis és nem is azért vágyom vissza a nudista strandra hogy nők punciát,kebleit vagy fenekét bámuljam hanem mert nehéz elmondani de különlegesen jó érzés volt ott lenni addig amíg nem jelentkezett ez a "probléma". Viszont sajnos ennek ez ösztönnek nem tudok ellenállni, nem csukott szemmel vagyok ott. és amikor ez kezdődött egy igen formás hölgy hajolt le előttem pár méterre a homokból felvenni valamit nehéz ilyenkor uralkodni magadon főleg ha szűz vagy. de utána sem bírtam magammal ahogyan ott feküdtek a hölgyek és akaratlanul is odanéztem. A kérdés lényege, számotokra nemtől független, felháborító ha egy férfinek merev a pénisze a nudista részlegen?

2018. ápr. 28. 14:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%

Nem vagyok nudista, sőt, sosem nudiztam még publikusan, de szerintem ez normális eleinte még.

Ha rárántasz, akkor biztos elzavar valaki onnan, de ha csak szimplán beállsz, az még nem hiszem, hogy gond kéne legyen.

Van ilyen. Főleg eleinte gondolom...

Majd elmúlik idővel :)

2018. ápr. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Én nagyon gyakran megyek naturista strandra nyáron, van tapasztalatom. Nem tragikus probléma, de illik eltakarni olyankor, ha bemoccan a szerszámod. Több megoldás van rá, hogy ne kelts vele feltűnést.
2018. ápr. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2. meztelenül egy strandon hogyan rejtesz el merevedést?
2018. ápr. 28. 18:15
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Hasra fekszem. Odateszek egy törölközőt. Sőt, akár a kezeimmel, ha nem egy mestergerendát kell eltakarnom.
2018. ápr. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
79%
Leülsz törökülésbe és kész. Én velem is előfordult amikor kinn voltam, nem nagy dolog, meg észre sem vette senki sem. Vagy bemész a vízbe, ami hidegebb, az is jó megoldás
2018. ápr. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%

Hasra kell feküdni, tökéletes megoldás.

Ja, és *punciJát*

Olyan szó nincs, hogy puncia.

2018. ápr. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Bocsánatos, betudható fiatal korodnak.
2018. máj. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
én azt olvastam hogy a törölközővel és egyéb dolgokkal nem illik takarni magad de a törökülés és hason fekvés jó ötlet. és megköszönném a nyelvtan tanáromnak. ígérem legközelebb ha szóban forgó eset lesz akkor "punciját" írok majd..... :)
2018. máj. 1. 11:41
 9/12 anonim ***** válasza:
72%
Sokkal inkább illik törölközővel takarni magad, mint álló cérnával mutatkozni a strandon.... 😀
2018. máj. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%
Na nehogy már az ilyen nudistára járó nemmondokinkábbsemmit akadjanak fenn az ilyesmin... Aki prűd, eleve nem kerül ilyen helyre.
2018. máj. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!