Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A kérdésem furán hangozhat,...

A kérdésem furán hangozhat, de mindenki riogat, hogy a törökök nem olyanok, mint én hiszem. Erőszakosak stb. Kinek van esetleg pozitív tapasztalata?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 28. 19:20
 1/3 anonim válasza:
Az a véleményem, hogy fogjátok már fel, hogy az általánosítás egy hülyeség. Attól, hogy pár embernek volt pár rossz tapasztalata, az még nem azt jelenti, hogy a többség vagy mindenki olyan. Nekem vannak török barátaim,ismerőseim , szoktam is Törökországba kimenni, és érdekes módon nincs rossz tapasztalatom.
2018. ápr. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Termeszetesen 80 millio ember nem lesz ugyanolyan. Van koztuk jo, rossz, eroszakos. Pontosan mint ahogy magyarbol is van anyagyilkos meg pedofil. Aki meg az alapjan altalanosit hogy ki milyen vallasu, nemzetisegu az szimplan annyira ostoba egysejtu hogy nincs vele dolga egy intelligens embernek.
2018. ápr. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Bár nem tudom milyennek hiszed a törököket, de ők is csak emberek, nem misztikus lények... Vannak köztük "jók", "rosszak". De ha pozitív tapasztalatra vágysz, akkor itt van: befogadóak, kedvesek, előzékenyek a nőkkel szemben. :) Sorolhatnám még. Beszélgess ilyen témáról olyanokkal, akik már éltek/élnek itt, és hagyd figyelmen kívül a buta (vagy éppen rasszista) véleményeket, akik csak légbőlkapott pletykákból formálnak véleményt.

Ők is csak emberek, mint mindannyian.

2018. dec. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!