Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülne életem első...

Mennyibe kerülne életem első mondoconja?

Figyelt kérdés

15000Ft ösztöndíjat kapok(ha jobbak lesznek az évvégi jegyeim többet) akkor nyáron + gyakorlati helyi pénz elég lenne egy ilyen felejthetetlen naphoz?

Mondocon: 4000 ft helyszínen 3500 ft előrendelés

Plusz költségek:

útiköltség:vonattal megyünk Pécsről ha pedig odaértünk lehet kell metrozni satöbbi(régen voltam budapesten kb 3 éve)


Kaja:Nem voltam még mondoconon, nem tudom mennyire lehet ott kaját venni, mennyiért


Cosplay:Yagami Lightnak öltözöm mivel fiús lány vagyok amúgy is imádom a death note-ot ugyhogy az már megvan


Szóval szeretnék egy kis segítséget pontosan mennyi pénzt kellene erre a tervre félretegyek, és hogy mire számítsak meg ilyenek.Előre köszönöm a segítséget!:)



2018. ápr. 28. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Jegy: 4000

Út: 7000 (pesten csak a napijegy majdnem 2000)

Kaja: nekem múltkor egy hamburger és egy hotdog 2500 volt és még hideg, nyers is volt a hús. Egy pocky 500 ft és még nem is finom. Gagyi, tartósítószer íze van.

Manga: 500 ft/db

Kitűző: 50-500 között, attól függ hol veszed

Sztem a cosplayt hagyd, elég egy nyuszifül. Isszknyatosan meleg lesz és az úton meg akarsz majd halni a szenvedéstől.

Programok: ha egyedül mész akkor kb 3 óra alatt meg fogod unni. Haverokkal is ugyan ez lesz, csak a fűben fogtok 4000 ftért üldögélni. A programok évek óta ugyan azok (már amik megmaradtak) csak rosszabbul kivitelezve.

Télen voltam utoljára. 3 dolgot lehetett egész nap csinálni. Kipróbálhattál kb 10 játékot néhány percre, just dance verseny volt illetve lol színpad. Persze ez jól elrejtve az egyik épület sarkában :)

A másik teremben amv vetítés volt, ahol a nézőtéren volt kb 20 ember. Illetve a harmadik teremben volt a vásárcsarnok arany árakkal.

Szval hidd el ha most egyszer kimész és 3 évig nem mész akkor is ugyan azok lesznek, mint most. De egyszer érdemes kinézni ^^ Majd írj, hogy milyen volt :)

2018. ápr. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az utazáshoz sajnos nem tudok hozzászólni pestiként. Ha időben megveszed a jegyedet, akkor azon tényleg lehet spórolni, amúgy érdemes megnézni, hogy kik lesznek kinn árusok (con előtt 1-2 héttel kezdik kiírni asszem), a legtöbbjüknél meg lehet nézni az online kínálatban, hogy mi mennyi és el tudod dönteni, hova szeretnél benézni.

Egy Yagami Light cosplay szerintem még simán belefér, nem ugyanaz, mint egy bundás-páncélos viking, a szokásos, hogy vizet vigyél magaddal és ne legyél sokat a napon, ha meleg van.

Kajának én sushit szoktam venni vagy rament, az előbbi azért drágább, a levesek olyan 1000 ft körül vannak, de emberes adagot kapsz frissen készítve (instant, de helyben csinálják meg neked).

Programilag igazából emberfüggő, az előadásokat is 1-2 héttel con előtt elkezdik kiírni, a versenyeket még hamarabb, meg tudod nézni, mi az ami érdekelne és mi az, ami nem, esetleg egy csapathoz ha hozzáverődsz útközben akkor még egyedül se kell menned. Ha sokat járt conra az ember, akkor tényleg egy picit laposnak érződik, de ha először mész, szerintem elég minden lesz, ami lekössön.

2018. ápr. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2018. ápr. 30. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!