Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pokerban (texas holdem no...

Zupo0110 kérdése:

Pokerban (texas holdem no limit) az osztás utáni első körben van e valami gyors módszer hogy kiszámoljam hány % az esélye Hogy nekem vannak a legjobb lapjaim?

Figyelt kérdés

Én ugy számoltam hogy:

100-(n-1)(x-1)x0,6

Az n ahányadik legjobb lapjaim vannak pl a

Legjobb az AA akkor kb 100% hogy nekem van a legjobbam az x hogy hány ember játszik -1 meg mert a salyátomat nemszámitom bele.

A 0,6 meg már gőzöm sincs hogy mi mert régebben találtam ki de akkor értettem...

A legrosszab ebben a modszerben hogy nehéz megmondani hányadik legjobb lapkombinációm

Van mert pl A10 jobb mint KJ mert hát ha az egyikből nekem van dupla párom a másokbol neked egyértelmü ki nyer.. de ha ugy nézem kb 50% az esélye hogy nyerek mert ha nekem pl van egy K vagy egy J párom az üti a 10 párját de az A t nem

Tehát 50-50% hogy Aa ja vagy 1010 es párja lesz. Hogyan lehet egyértelműen sorrendbe rakni a lapkombinációkat mert pl az még el ég egyértelmű hogy KK a 2.legjobb



2018. ápr. 26. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ebbe bele fogsz őszülni. Szerencsejáték, aminek 1:1.000.000az esélye, az egy óra alatt kijöhet többször is, aminek meg 1:25höz, az meg nem jön hetekig.
2018. ápr. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Marhaság , vakszerencse és a cseles sumákolás megborítja .
2018. ápr. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 bellobig válasza:
Főleg, ha belekombinálod, hogy a flop, majd a következő két kör, teljesen felboríthatja a papírformát. Így hiába indultál az osztás után a szuper esélyekkel...
2018. ápr. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi értelme ennek a fajta számolásdinak, az más kérdés, hogy megvalósíthatatlan.
2018. ápr. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én őszintén szólva nem is értem a kérdést, amúgy googlebe beírjátok, hogy póker variancia és kiadja a százalékos esélyeket.
2018. ápr. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!