Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pls! Komoly segitsegre van...

Pls! Komoly segitsegre van szuksegem! Van kető baratnom es az egyik megismerkedett egy lánnyal es engem kb hetek ota semibe vesznek tipp?

Figyelt kérdés
Ma is egyutt mentek mindenhova! A csaj engem nem bir es beszólogat! Baratnoim pedig dicsőítik ot! Milyen baratnok ezek? Valami tipp?
2018. ápr. 29. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem neked valók. Keress mást.
2018. ápr. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor ők nem igazi barátnők.
2018. ápr. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak hat az lenne a vege 4 eves baratsagnak. Most is kibeszelnek engem. Együt lognak szelfiznek. Egy idegen miatt akinek csak ugy nem vagyok szimpi es egyszer latott az eletben akor is kedves voltam hozza. Ez lenne a vege? 4 eves barátságnak? Az a lany pedig itelkezik felettem. Baratnoim nem lassak de az egyik közös tetkót is akar vele. Nem lassak az igazsagot. En pedig egy órája itt bogok. Nincs senkim rajtuk kívül.. Ez lenne a baratsagunk vege? (U.I.: mindenki mondja h elhanyagolnak mostmár engem a masik miatt)
2018. ápr. 29. 20:03
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
És jó bőgni? Élvezed? Szívesen csinálod?
2018. ápr. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem.. Szerinted az embernek jol esik ha tonkremegy a baratsaga? Hm?
2018. ápr. 30. 06:43
 6/6 anonim ***** válasza:

Ismerem az érzést.

Egy 7 éves barátságom ment tőle tönkre és valahogy olyan könnyen túl léptem rajta (még én is csodálkoztam) tudod hogy? Ott voltak az igazi barátaim akiket 8 éve ismerek és segítettek.

Na most itt az a probléma hogy rajtuk kívül nincsenek barátaid.

Keress újakat! Hidd el segíteni fog!

Most jöhet a rizsa hogy nem ilyen egyszerű...de az! Csak te sírsz meg minden attól lesznek új barátaid? Vagy visszaszerzed a régieket? Nem!

Ha kérdésed van vagy segítség kéne nyugodtan írj!

U.i.: bocsi a helyesírási hibákért!

2018. máj. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!