Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Asus k50in laptopon vga...

Ranzonka kérdése:

Asus k50in laptopon vga tulmelegszik gpu terheletlenul eleri 90fokot Processzor :T6400 2. 0ghz Ram: 4GB Vga : nvidia geforce g102m Nem ertem mitol melegszik Valami megoldast tudtok?

Figyelt kérdés

2018. máj. 2. 06:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha csökkentett módban is melegszik, szétszeded és kiporszívózod.

Ha nem, újratelepíted. És nem teszel fel rá semmi féle IOBit-et meg Tuneupot meg minden féle "tisztító és gyorsító" szemetet! (És Ask Toolbart sem, meg VirtualGirlHD-t sem.)

Ha nagyon rádjön a tisztaságmánia, lefuttatsz egy CCleanert. (Régi verziót használj, ami még nem csücsül be a memóriába indításkor. Vagy tiltsd le.)


Én még víruskergetőt sem tettem fel. Csak egy ClamAV-ot a win defender mellé. Sőt az automatikus frissítést is kikapcsoltam, de ezt ne próbáld ki otthon :D

Ja és nem győzöm hangsúlyozni. Tilts le minden fölösleges automatikusan induló cuccot. Vezérlőpult \ Felügyeleti eszközök \ Szolgáltatások. (vagy csak írd a futtatásba hogy services.msc)

2018. máj. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

www.techrepublic .com/blog/10-things/10-plus-windows-7-services-you-may-not-need/

www.digitalcitizen .life/which-windows-services-are-safe-disable-when


Egyébként bocsi hogy windows-használónak feltételeztelek hihi

2018. máj. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!