Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudsz-e olyan szót mondani?...

Tudsz-e olyan szót mondani? (Magyar HF) [SŰRGŐS]

Figyelt kérdés

Tudsz-e olyan szót mondani:


• amelyik rövid kétjegyű, zöngés mássalhangzóval végződik.


• amelyik hosszú egyjegyű, zöngétlen mássalhangzóra végződik.


• melynek a közepen hosszú kétjegyű mássalhangzó van.


• amelyik hosszú kétjegyű mássalhangzóra végződik.


• amelyik rövid háromjegyű mássalhangzóval kezdődik



2018. máj. 3. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Nem az én házifeladatom, hanem a tiéd. Azért van, hogy gondolkodj.
2018. máj. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezeket a feladatokat úgy csinálhatod meg, ha értelmezed hogy mi mit jelent. Ha kiírod hogy más csinálja meg neked, egyben jelzed hogy annyira ostoba vagy, hogy nem vagy képes arra sem hogy egy szót magadtól kitalálj.


Vagy annyira lusta hogy ne érdekeljen a házi, de akkor egy vadidegent mégis hol érdekeljen a te problémád? Meg persze, SÜRGŐS meg SOS, mindenki dobja el amit csinál mert Dávidka házi feladatát kell most megoldani!


Mástól kell megkérdezni hogy melyik lehet a magyarban a háromjegyű mássalhangzó, mikor 1 darab van belőle? Te mit csináltál az általános iskola első osztályában? Oda kellene visszakotródni, ha ez nem jött össze egyedül. Vagy szókincsed nincs hogy kitalálj magadtól ilyen betűs szavakat? Hát úgy biztos nem is lesz ha magadtól semmire nem vagy hajlandó, még olvasni sem.

2018. máj. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Helló mindenki! Látom, amit írtatok és már megvan. Találtam. És még pár dolog:

Amit ide írtam nincs köze 1. Oszt.-hoz, mert ott nem vesznek ilyen leckéket. (Tesóm 1. Oszt.-ba jár és nem vesznek ilyeneket: zöngés, hosszú stb. stb.)


Azt hiszitek nem tudom? Meg, hogy lusta vagyok?

A válasz nem, csak egy kis segítséget szerettem volna kérni, mert hirtelen nem jutottak eszembe. De már megcsináltam. Egyedűl. Találtam.


És nem kell mindenkit leszólni ezért. Nem értem, hogy lehetnek ilyen emberek.


Üdv: Dávid (Nem "DÁVIDKA")


Ui.: 1. tanuló vagyok. Thx. Nem kell leszólni. Azt hittétek, hogy holmi "ANALFABÉTA" gyerek vagyok.

Nem, nem vagyok az. Csak ezt a leckét éppen a legjobban értettem. De megvan.



A válaszokat jelenteni fogom.

2018. máj. 3. 16:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Na jó Dávidka, vedd be a gyógyszereket, alvás, aztán holnap suli.
2018. máj. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!