Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Wattpadon hol lehet történetet...

Wattpadon hol lehet történetet átadni, ha már az eredeti írója nem akarja tovább írni, de valaki más igen?

Figyelt kérdés
Úgy van, hogy az egyik Wattpados író nem szeretné tovább írni az egyik történetét, de én igen, csak nem tudom, hogy hogyan kéne a saját történetemmé tennem, hogy ne az eredeti író legyen a szerző, hanem én.

#Wattpad #Történetátadás
2018. máj. 4. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, ilyen opció nincs. Vagy átadja a profilját (de ezt nem teszi meg, ha több történet is van rajta), vagy ha megegyeztetek, hogy folytathatod, akkor elküldi neked, vagy lemented a sztorit, és publikálod a saját profilodon (jelezve, hogy az adott fejezetek szerzője még xy volt).
2018. máj. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Írj neki és küldj referenciát a saját írásaid közül. Mondd el neki, hogy mik az ötleteid a folytatást illetően. Ha belemegy, akkor én a helyedben ezt tenném:


Megírnám a következő fejezetet, amit az profilom alatt publikálok és még sztori előtt hivatkoznék az eredeti történetre. Valahogy így:


SZAPPANOSVÍZ 16. FEJEZET


Előzmény: www.wattpad/link_az_eredeti_sztorihoz (író: Vékonykanál)


*történet*


Vékonykanál pedig a SZAPPANOSVÍZ 15. Fejezete után berakja a 16. Fejezet linkjét, felhívva rá a figyelmet, hogy az a folytatása a sztorinak és azt már te írod.

2018. máj. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!