Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szeretnék fanfiction-t vagy...

Szeretnék fanfiction-t vagy eredeti történetet olvasni, kaphatnék egy kis segítséget?

Figyelt kérdés
Szóval küldd el nyugodtan, amit írsz vagy olvastál és nagyon tetszett. Esetleg könyveket is írhattok. Angolul és magyarul is olvasnék. Előre is köszi. Ja és tényleg BÁRMILYEN lehet. :)

2015. jún. 7. 20:30
 1/3 Whit55 válasza:

Szia. Én elkezdtem egy könyvet nem olyan rég. (Kb 14 éves korom óta írogatok.) Sűrítettem bele némi élettapasztalatot, érzéseket, gondolatokat is, amiket előszeretettel boncolgatok benne. Az én véleményem szerint, humorosra sikeredett, mivel E/1 személyben írtam. ha gondolod, elküldhetem, csak reagálj vissza. :)


21/L

2015. jún. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia! Nem tudom, mennyire vagy jártas a kpopban, de én egy bandáról, a BTSről írok fanfiction-t. Eddig csak yaoit írtam rá, nem tudom mennyire zavaró. Lesz rajta más történet is. Ha van kedved és érdekel, akkor itt van a link!És jó szórakozást hozzá.


[link]

2015. júl. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

[link]

[link]

Szerintem ezek marha jók voltak, bár elég megdöbbentőek, azt meg kell hagyni.

2018. okt. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!