Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek mennyi volt a legnagyob...

Nektek mennyi volt a legnagyobb nyeremény lottón?

Figyelt kérdés

Van valami tippetek ami bevált. Ötös, Hatos, Skandi, Kenó, Luxor, Puttó, Eurojackpot, Joker

Ha van írjátok le.

Az én legnagyobb nyereményem 2.000 forint körül lehet.



2018. máj. 6. 09:11
 1/5 Egy ork ***** válasza:
Bár, soha nem szoktam lottózni magamtól, egyszer apa úgy döntött, hogy mindenki kap egy ötöslottó-szelvényt, és töltse ki. Akkor lett 2 találatom, az egyetlen nyereményem, bár azt hiszem egy szelvényből az jó, ha azt nézzük a 2 találat esélye 2,24%! :D
2018. máj. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ötös lottón kettes.
2018. máj. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Skandinávon négyes, többször is. 1100-1300 között fizetett, találomra bejelölt számokkal játszottam.

Lottónál pedig nincs nyerő tipp, mert minden kombináció egyenlő eséllyel jön ki minden húzáskor. Azt lehet, hogy népszerű kombinációkat ne rakj meg, mert ott osztozás van. Sokan teszik meg pl az 1-2-3-4-5-(6)-(7) számokat.

Bár tény, osztozni a nagyon még mindig jobb, mint egyedül birtokolni a semmit...

2018. máj. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ötös lottó, 2-es találat, kb 2000 Ft.
2018. máj. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 csingilingg84 ***** válasza:
Puttón 8ezer, aztán azóta, ha néha vettem valamit, sose nyert. XD
2018. máj. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!