Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi volt a legnagyobb...

Mennyi volt a legnagyobb nyeremenyetek pokeren?

Figyelt kérdés
Lehet elo, vagy online nyeremeny. Milyen taktikatok volt? Rendszeresen jatszotok? Esetleg ebbol eltek?

2015. júl. 8. 19:30
 1/7 chessmaster válasza:

250 $ (online)

Nem sok de arra jó volt hogy 1 évbe telt mire eljátszottam napi 1-3 órával.

Feszesen játszottam , feleslegesen nem kockáztattam persze a szerencse is kell egy verseny fizetős helyéhez.

Ez a 250 $ jó kis tanulópénz volt igaz hogy elfogyott de rengeteget tanultam játék közben.Sok poker variáns kipróbáltam pl omaha .

2015. júl. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Es azota nagyobb nyeremeny? Elopokerrel, hogy allszz, szerintem jobb, mint a gepi. En nem bizok a gepek algoritmusaban
2015. júl. 9. 18:40
 3/7 anonim ***** válasza:
1000000$ spinandgo
2015. szept. 3. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1 millio$? Ha igaz, akkor azt aruld el, h hogyan es miben valtozott meg az eleted azota? Pl vettwl vmi cool lakast vagy nagy hazat?
2015. szept. 3. 05:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Vettem egy lakást és egy autót. De sajnos a legnagyobb része elment hülyeségekre meg magas tétes versenyekre.
2015. szept. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 1 millio dollar az 270 millio forint korul van, nem irtad el a szamot? Nagyon nagy es draga hulyesegeket kellett venned (jet ski, vitorlashajo...) ha a penz javaresze elment egy olyan osszegnek, ami 3 generaciora eleg Magyarorszagon kozeposztalybeli szinten. Azert nyugtass meg legelabb 50M forintod csak maradt!?
2015. szept. 3. 17:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Jelenleg 2 millió van a számlámon. Jó nagy fax voltam. Soha nem bocsájtom meg magamnak.
2015. szept. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!