Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan lehet luxus autok...

Honnan lehet luxus autok rendelni? Pl: bugatti, ferrari,

Figyelt kérdés

2018. máj. 6. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
A játékboltból.
2018. máj. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
…ami ott van mindjárt a könyvesbolt mellett, ahol nyelvkönyveket is lehet kapni. Bár az szerintem nem érdekel téged.
2018. máj. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ha jol tudom nem lehet egyszeruen csak rendelni.

Tobb evet kell ra varni, plusz tartoznod kell az automarka VIP korebe es VIP tagsaggal is kell rendelkezned. Utana legyartjak az autot ami kb 1-2 ev.

Ha jol tudom, amikor tag leszel, akkor kell tobb evet varni erre. Minel tovabb vagy a tagsagban es minel regebbi tag vagy, annal hamarabb juthatsz autohoz.

2018. máj. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A gyártóval kell felvenned a kapcsolatot vagy speciálisan ezzel foglalkozó kereskedővel.


Pl.: A Ford GTt is csak rendelésre gyártják és Magyarországon csak egy ford kereskedőnél lehet megrendelni.


Szóval nem kell VIP tagnak lenned, bárki is vagy, ha van pénzed meg tudod venni, csak sokat kell várni.

2018. jún. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


Pl.: Van egy Ferrari showroom a bank centerben, az Arany János utcánál.

2018. jún. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!