Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ismertek nem prémium autókat,...

Ismertek nem prémium autókat, melyekbe lehet bőr borítást rendelni a műszerfalra, nem csak az ülésekre? Esetleg utólagosan tuning cég által, és ebben az esetben ez mennyibe kerülhet?

Figyelt kérdés
Nem szeretem már a látványát sem a műanyagnak, de nem szeretnék prémium autót, mivel ezek viszonylag ritkák, egy gyakori tucatautóhoz viszont (pl. külföldön, főleg keleten) talán több alkatrész van egy esetleges lerobbanás esetén.

2012. okt. 28. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem a műanyag elemek bőrrel való burkolását egy jobb kárpitos simán meg tudja neked csinálni.

És akkor egyedi is lesz, viszont kétlem hogy egy vagyonba kerülne.

(bár biztosan nem is olcsó)

2012. okt. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Így van, bőrös simán bekárpitozza bőrrel.


Egy barátomnak régi (96-os talán..) A6-osa van, dízel és csináltatott bele marha pöpec barna bőrüléseket és a teljes műszerfalat és ajtókat bevonatta bőrrel. Mondjuk nem volt olcsó, az tény.

2012. okt. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kértem árat is a kérdésben - azt nem tudjátok esetleg?
2012. okt. 28. 14:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát szerintem az nagyon kárpitos és minőségfüggő.

Én amikor a motorom ülését kárpitoztattam újra(bár azt műbőrrel) ott is nagy szórások voltak árban a kárpitosok között. Meg gondolom bőrök minőségében is van szórás.

2012. okt. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott hogy milyen bőr? Műbőr, hasított disznóbőr, antilopbőr, bálnapéniszbőr (igen, ebből is csináltak autóba kárpitot) Mert itt már alapból baromi nagy szórás van az árakban és a minőségben is.


Kárpitoshoz sem mindegy hogy hova viszed. A szomszéd Pista bá'-hoz aki két demizsonért megcsinálja és ahogy esik úgy puffan, vagy egy jól felszerel profi kárpitoshoz viszed.


Ez így kb. 20.000-30.000 ft-tól több millió forintig terjed a bőr fajtája, minősége és a kárpitos függvényében

2012. okt. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem komplett műszerfal bőrözésre 60,000 ftos ajánlatot adtak nem olyan rég. Középkategóriás autó. Nagyságrendileg e körül mozoghat az ár.
2012. nov. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!