Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ő mélyen megvilágo...

Szerintetek ő mélyen megvilágosodott ember link a leírásban?

Figyelt kérdés
Elég sok jó videóját láttam már és nagyon okos ember és a szemében látok valami hihetetlen nagy boldogságot. www.youtube.com/watch?v=o7YFWEJyJhg

2018. máj. 6. 18:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Nem ismerem, még nem találkoztam vele, még nem beszélgettünk. Nem ismerem az elveit az életét. Azt sem értem mit mond, mert nem magyarul beszél.


Milyen válaszokat szerettél volna olvasni?

2018. máj. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
100%
Mi az egyáltalán hogy megvilágosodott?12 éve tapasztalok felsőbb dolgokat.De sosem értettem amikor egyes tanítók megvilágosodottnak mondják magukat?Attól tartják megvilágosodottnak magukat hogy tudnak a szellemi test létéről?Meg hogy mindannyian egyek vagyunk?Vagy mi?Mert nekem ez amikor egyesek ilyen sztorikkal jönnek mint Tolle hogy egy éjjel fényt látott ami belé ment és azt mondta neki hogy ne állj ellent és másnap eltűnt a totális depressziója és pozitívan látott mindent mert elengedte a múltat az nekem nem nagy teljesítmény.Egy jó pszichológus is elmondja hogy ne a múltban élj.Meg amugy is a test csak egy hordozó.Létezik lélekcsere.Amit Tolle átélt egy lélekcsere volt.Voltam depressziós így tudom hogy nem fogsz másnap úgy felkelni hogy minden tuti klafa egy csapásra.Ő ott nem megvilágosodott mesterré vált hanem kicserélték azt a depresszív lelket egy másikra.Filozógikusra.De bírom az ilyen sztorikat amikor látnak egy fényt egy éjjel és akkor ők megvilágosodtak egy éjszaka alatt.És egy éjszaka alatt spirituális mesterekké váltak.Hihetetlen az embereket milyen könnyű bepalizni.Nem gyanús hogy újabban mindenki mesterke lesz?Vajon mért?Pénz.Tolle szimplán önjelölt tanítóként milliomos lett a könyveiből.Isten küldöttének ha van is lóvéja azt nem az isteni szolgálatból szerzi.Osho is milyen mesternek volt titulálva.Az!!!Aha!:)Közben meg droghasználatra bíztatta a tanítványait.Hogy úgy keressék az egótlanságot.Meg gruppenszexre.Szintén elmeürítéshez.Mert orgazmuskor nem agyalsz.Ezért grullen fertője.Nagyszerű.A sok értelmesnek ez is mester.Vagy Doreen Virtue aki Diana hercegnő szellemével társalog.Vagy Lévai aki 40 000ft/hétvége Budapesten.Csodás isteni küldött mind.Én 12 éve tapasztalok felsőbb dolgokat.Elolvastam Biblia,Tóra,Korán,Bhagavad gíta,Apokrifek.Stb...plusz a saját szellemvilággal kapcsolatos tapasztalásaim.Meg egyebek.Az elmúlt 3 évben 7000 oldalt olvastam plusz tapasztalás.Mégsem merném magamat mesternek mondani.Sőt egyre jobban rájövök hogy tudom hogy Isten mit akar tanítani még hogy bár rengeteget tanultam már de még közelében sem vagyok mindennek amit még kell.De tudod egyesek felébrednek éjjel és látnak egy fényt és rögvest mesterek lesznek.De kíváncsi vagyok szted mi a megvilágosodás?:)
2018. máj. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nem nézted meg a videót mert egy szóval sem mondja hogy ő mester lenne én tartom annak. Picit több figyelmet
2018. máj. 13. 20:01
 4/23 anonim válasza:
Nem néztem mert telóról nem tudom.Viszont te se nagyon figyeltél.Azt kérdeztem tőle függetlenül hogy szted mit jelent a megvilágosodott?És kifejtettem mellékesbe hogy legyél óvatos mert mostanság a földből gomba módjára ugrálnak elő az állítólagos isteni küldöttek
2018. máj. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
100%

Sikerült rápillantanom.Az amint kint úgy bent alapján tisztátalanságokat olvasok le róla.Többet is.Sok színű ruhát tanításkor nem viselünk.Kevert energia.Ráadásba fekete.A legalacsonyabb rezgésszintű energia.Tanításkor semmi esetre.Hatalmas szakál.Tisztátalanság.Belső öregedettség jele férfiaknál.Mester sosem érzi magát öregnek belül.Persze jók az energiái.Csakhát arról már megtanultam hogy ne higyjek.Az én volt tanítómnak is jó volt az energiája mégis fekete mágiát oktatott.Csak azt hitte hogy fehér.Úgy húzta be a sötétség hogy elhitette vele amit tesz az jó.A reikiseknek is jó az energiája mégis számos tisztátalanságot cselekszenek.Szimbólumok általi beavatástól várják hogy energiákkal gyógyítani tudnak.Meg gyorstalpalós képzést tartanak és pénzért tanítanak meg gyógyítanak.Fénytől jövő tudásban nincs gyorstalpalás.Rengeteg évig tanulsz.Nincs beavatás.Ez a sötét oldal eszköze az egód ellenedfordítására hogy többnek érezd magad mint mások.Azt a végén már istennek képzeled magad.Isten küldötte nem kér pénzt se gyógyításért se tanításért.Légy résen

sok a sötétség küldötte akik szépen mosolyognak,meg jó az energiájuk.Közben meg fetrengenek a tisztátalanságban.

2018. máj. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
de éppen ezaz honnan tudnám eldönteni ki a tiszta vagy tisztátlan egyébként meg nem is létezik tiszta vagy tisztátlan. Másodszor pedig honnan tudnál ennyi mindent ezekeről a mesterekről talán ott voltál amikor a lélekcsere megtörtént Tolléban ja és mellékesen ő azt mondta magáról hogy nem megvilágosodott ember. Meg aztán most kiadott egy könyvet és pénzt kereset vele nagy dolog az a könyv tényleg sokat segített pl nekem is.
2018. máj. 14. 13:20
 7/23 anonim válasza:

Hát aki már a tiszta és tisztátalan létét tagadja az igen könnyű préda a sötétség számára.Mert már magát a sötétséget tagadod.Aki ismeri az amint kint úgy bent amint fent úgy lent elvét és érti is a jelentését az simán ránézésre olvas a másik fejlettségi szintjéből.Ha Isten akarja megtanítja neked mikre kell figyelni hogy legyen esélyed felismerni hogy kivel állsz szemben.Kérj tapasztalást erre.Az amint kint úgy bent tanítására.Nem kell ott lennem Tolléval hogy tudjam hogy lélekcsere történt.Elég nyilvánvaló.A test csak egy hordozó.Simán bármikor kicserélhetik a lelket aki lakja.Használati eszköz pusztán.Aki volt depressziós tudja hogy ilyen nincsen hogy felkelünk és semmi bajunk aznap éjjel meg éppen nem öljük meg magunkat.A lelki bajainkat folyamatosan engedjük el.Meg is jegyezték Tollénak hogy olyan vagy mint akit kicseréltek

na igen

Semmit nem mondunk véletlenül.Ugye?Ha ő a fény küldötte lenne nem keresett volna egy fillért sem a tanításaival.Tiszta tanító nem kér pénzt se tanításért sem gyógyításért.Ő meg 4 milliárd forintot keresett a dolgon.Jézus mondta:Ingyen kaptátok!Ingyen adjátok!

Tanultam pszichotronikát.160.000ft-ot fizettem éete.Azt hittem jó.Azt úgy megnyomorított hogy még.20%-a kb jó volt a tudásnak a többit meg bekajáltam.De nem volt tiszta. Pénzért jött a tudás amelyről kibukott hogy tisztátalan.Utána a próféták kezdtek tanítani.Jelet kaptam sorra mindegyikükre.Hogy melyiküktől kell tanulnom.Mohamed,Mózes,Jézus majd Krisna.Mindegyikük hátrahagyott tudását megismertem a szent könyveken keresztül.És mindegyik ingyen jött.Mert tiszta tudás.A Bibliát a pincében találtam.A Koránt neten.A Bhagavad gítát meg hozzám vágta anyám hogy most hozta a piacról.Mindegyik ingyen jött.Mind tiszta tudás és megbízhatóbb mint bárki tudása.Prófétáknál mutass nagyobb tanítókat.Tudod egy szülő nem kér pénzt azért hogy tanítsa a gyermekét.A tudást szeretetből adja.Akkor a végső szülőd a teremtőd mért kérne azért pénzt hogy tudást adjon neked?Szeretetből adja.Mindig annyit amennyire késznek lát.Nehogy összeroppanj a tudás súlya alatt.Az ő küldöttének szintén ingyen adja a fénytől jövő tudást.Mint ahogy nekem is.A Tórában és a Koránban vannak a mágia alapjai.Aki nem tudja az sose fog fejlődni magas szintre.Ha én ezekért a tudásokért amelyeket ő ingyen adott nekem elkezdeném továbbadni pénzért.Visszaélnék a keggyel és megbecsültséggel amit mutatott felém.Élősködnék a tudással.Visszaélnék vele.Sötétté lennék.Ezt jelenti az ingyen kaptad ingyen adjad jézusi elv.Isten ugyanúgy ahogy egy szülő sosem fog pénzt kérni azert hogy gyermekeit tanítsa.Az ő küldötte az ő dolgában nem tehet semmit pénzért.Más forrásból gondoskodik tanítóiról.Ebből nem.Tollétól a most hatalmát olvastam.Persze áradt a pozitív energia a könyvből.De túl szélsőséges a mondandója.Ez a kb már sose gondoljak a jövőre egy pillanatra sem.Szerintem minden embert a vágyai beteljesítése éltet

A vágyainktól leszünk részben emberek.A vágyaink a jövőben vannak.És igenis jó érzés ábrándozni ezen.szélsőséges.Egy annyit hagyok meg hogy túl sokat agyalni a múlton és a jövőn és mindig ezekben létezni nem egészséges.Aki folyton a múlton rágódik és nimcs itt sosem az rossz úton jár.De egyáltalán sose gondoljak a jövőre az már szélsőség.Az meg hogy az igazi boldogság csakis a jelenben lenne mert jogy itt semmi bajunk nincsen.A boldogságot valaminek a beteljesülése adja.Általában a vágyaink beteljesülése adja.A nem beteljesülésük a boldogtalanságot adja.Hol árnyék van hol fény.Ilyen az élet.A jelenem nem ad nekem semmi boldogságot pusztán egy erős általánosságot.Boldog vagyok ha találkozok egy férfival aki tetszik vagy ha nyaralok.Vagy látok egy szivárványt.De adja vmi a boldogságot.A jelen csak olyan mint a szürke hétköznapok.Semmilyen.Csak van.A könyv után megnéztem vele egy videofelvételt is.Tipikus nagy szavas,csűröm csavarom filozófikus duma.Sokakat meg lehet úgy téveszteni hogy filozófikusan adja elő magát.Az egyszerű ember így okosnak látja mert már alig tudja követni.Pedig sokszor a semmiről hadovál.Amellett egy erős nyugodtságot érzek rajta.Levegő elemben van totál billenve.A tűz elemet teljesen elnyomja magában.Egy tanítónak harmóniában kell lennie az elemekkel önmagában.Föld,víz,levegő,tűz.Szélsőséges.Nekem pedig már ott elmond mindent hogy pénzt szerez rajta.Tudod fel lehetne tölteni youtubra a tanításait.Vagy weboldalra ahonnan bki leszedheti.De nem.Ö inkább 4 milliárdot szerez rajta.Hát legyen szemed nyitott a látásra és füled a hallásra.A sötét oldal agyafúrt.Az emberek rögvest ugranak az ilyen tógás fazonokra akiknek jó az energiája és békéről hadoválnak.De ne felejtsd el az ördög a megtévesztés mestere és angyal képében jön.Sri Chinmoy az egyetlen akit ajánlok.De őt is csak mértékkel

2018. máj. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
A pénz igenis fontos hogy az anyagi világban műkődni tudj. Akkoriban még nem volt ennyire felkapva a youtube a könyv kiadáshoz meg ha hiszed hanem pénzre van szükség és igen arra is szükség van hogy a könyv kiadója is keressen belőle ebből tartja fent magát. A jelen állapottal nekem voltak tapasztalataim és azok szerint témyleg érdemes a jelenre forditani figyelmünket javult a probléma megoldo képességem képes vagyok elfogadni a hullám völgyeimet és túl lendülni rajtuk. Ezt mind én tapasztaltam meg és mind a jelen által ténylegesen éreztem egyfajta mély belső nyugalmat miután alkalmaztam a technikáit. Szóval a tapasztalataim alapján hasznos a könyv és van értelme. Lényegében nem tudod biztosan állitani hogy nem megvilágosodott meg az a lélekcsere honnan tudhatnád valaki elmokdta neked és elhitted akár igaz akár nem nem tudhatod biztosan semmi sem biztos ebben a világban.
2018. máj. 14. 23:43
 9/23 A kérdező kommentje:
Egyébként pedig a könyvet a Most Hatalmát INGYEN szereztem be mivel INGYEN fent volt a neten szóval akkor ez azt jelenti hogy nekem ez tiszta tudás egyenest a teremtőtől és gondolom még mindig ingyen fent van mivel ingyenessé tették rengeteg más tanitásával együtt. A Bhagavad gitát csak te kaptad ingyen a nagyid fizetett érte.
2018. máj. 14. 23:48
 10/23 A kérdező kommentje:
Azt mondta a jövőt csak akkor használd amikir szükséges amikor pl tervezzel érted? Látszik hogy nem olvastad elég odafigyeléssel egy csomo dolog van a mondandódban ami hiányosságról tanuskodik ez olyan mintha én csak a biblia felét olvasnám el figyelmetlenül és úgy probálnék meg véleményt mondani róla persze felületes lenne.
2018. máj. 14. 23:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!