Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ő mélyen megvilágo...

Szerintetek ő mélyen megvilágosodott ember link a leírásban?

Figyelt kérdés
Elég sok jó videóját láttam már és nagyon okos ember és a szemében látok valami hihetetlen nagy boldogságot. www.youtube.com/watch?v=o7YFWEJyJhg

2018. máj. 6. 18:10
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
Csakis a sátán küldöttei kérnek pénzt tanításért vagy gyógyításért.Ő 4 milliárdot keresett rajta.De kíváncsi lennék miként vélekednél a Messiásról hogyha 10 000ft/óráért tanított volna.Vagy 10.000ft/gyógyításért gyógyított volna.Biztos akkor is prófétának tartanád?Unokatestvérem múltkor megpróbálta kikezdeni Jézust hogy mi van ha csak a hatalomért csinálta az egészet.Mondtam neki milyen hatalomért hiszen ingyen csinálta?!Mire nem tudott mit mondani.Mert nem tudott Jézuson fogást találni ebben.De ha pénzért csinálta volna akkor kapásból ki tudnák kezdeni.A pénz fontos persze a megélhetéshez.De egy isteni küldött aki Isten dolgában jár el az ezért sosem kérhet pénzt.Ebből nem!!!!Más forrásból gondoskodik Isten az ő küldötteiről.Mohamednek egy gazdag kereskedő asszonya volt.Így nem kellett aggódnia az anyagiakon.Nem a prófétálásból szerezte.Mózesről a sivatag közepén is gondoskodott és meg volt mindene.Nem a prófétálásból szerezte.Jézust nem tudni pontosan miből tartotta fen magát.De nem a tanításból az biztos.Mivel ingyen kaptátok ingyen adjátok.Ő mondta.Aki Isten küldötteként pénzt kér vagy csak egy csupor mézet tanításért az nem Isten küldötte!Az hogy neked segített Tolle tanítása.Mondtam a Most hatalma féligazság.Ilyen agresszívan nem hiszem hogy egészséges kontrollálnia magát az embernek.Egyensúlytalan a Tolle.Ha éreznéd az energiákat akkor ezt te is éreznéd és nem tudna megtéveszteni az agyonfilozófált mondandójával.A fény egyszeren fogalmaz.A sötétség dolgaba kiforgatás.De ha neked úgy jó,hogy tévtanítók után mész.Akkor menj.De őszintén szólva még mindig nem válaszoltál hogy szerinted mi a megvilágosodott?!
2018. máj. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Állj már le haver úgy beszélsz mint azok a lökött jehovások akik mindenben a sátánt látják. Figyelj nekem segitett nekem bejött sőt elovasnám még párszor mert nagyon jo könyv nem érdekel hogy ebből szerezte a pénzét na és aztán legyen vele boldog nagyon király. Egyébként egy szóval nem mondta hogy isten küldötte lenne de ha mégis akkor linkelj forrást nagyon szivesen megnézném. Ja és még annyit hogy mohammed is pénzből élt hát mik vannak látod neki is volt pénze igaz hogy a feleségén keresztül de volt és ahogy irtad nem is kevés. Szerintem a könyv egy nagyon jo eszköz arra hogy sok emberhez eljusson és megismétlem magam AKKOR MÉG NEM VOLT ELTERJEDT A YOUTUBE EZÉRT VOLT A KÖNYV mit nem lehet ezen megérteni és a könyv pénzbe kerül hogy kinyomtasd hogy forgalmazd ezért kérik el a pénzt érte erőforrás áramlás. Ja és még annyit mit érdekel téged hogy mennyi pénze van azaz ő dolga öszintén túl sok aproságon akadsz fent.
2018. máj. 16. 02:51
 13/23 A kérdező kommentje:
Egyébként Buddhától olvastál már? Ideje lenne elkezdeni miért pont őt hagynád ki a nagy mesterek közül.
2018. máj. 16. 02:54
 14/23 anonim válasza:
Nem mondta hogy Isten küldötte?És egy spirituális tanító képében tetszelgő mégis minek tartja magát?Lelki és vallási dolgokról tartja a tanítását.A pénzről szóló mondandómra oda se figyelsz.Azt mondtam hogy tanításból és gyógyításból a tanító nem tarthatja fent magát.Más forrásból gondoskodik róla Isten.Azzal nincs baj ha gazdag vagy és van pénzed.DE A TANÍTÁSBÓL NEM LEHET PÉNZED.Az hogy azzal jössz hogy a youtube akkoriban nem volt annyira felkapott....nevetséges meglátás.Isten az ő tiszta küldötte elött nyitja az ajtót.Az emberek arcát felé fordítja.És hozzávezérli az embereket.Ugyhogy egy youtube nem lesz akadály.Megvilágosodottnak tartod.Tehát ergó Isten küldötte kell legyen szemedben.Csodás isteni küldött.4 milliárdot kaszírozott rajta.Aki ezen nem látja hogy honnan fúj a szél az vak.Lehet hogy segített a könyv.Az ilyeneknél mindig van jó tan is.Ha minden sötét tan lenne akkor rögvest látnád rajta hogy h.lyeség az egész.Ezek az üzleti tevékenységesek mindig ilyenek.Odadobnak egy kevés jó tant amiből tanulhatsz és működik utána meg automatába nyeled be a sötétséget ami ott van körítésnek.Lehet tőlük tanulmi de meg kell látni mi tiszta tan.Minél nagyobb vagyont szerez az illető ezeken a dolgokon annál nagyobb a tisztátalanság a tudásában.Sri Chinmoy például alapítványon keresztül tartotta fenn magát.A koncertjeiért meg tanításért semmit nem kért.Könyveladásért kért.Ő se cselekedett helyesen ezzel.De nem is lett milliárdos.Szerényen élt.Látszik is hogy több tiszta tudása volt.De neki is meg voltak a tévtanai.Egész nap szinte meditált szíven keresztül.Végül szívrohamban halt meg.A jóból is megárt a sok tudod.Szélsőséges dolgokat vallot.így neki is meg voltak a maga tisztátalanságai.De sok jó tan is volt amiből lehetett tanulni.De nem is lett milliomos.Nála a pénz szintén jelzés hogy nincs itt minden rendben.A szélsőség.Ezt jelzi.Min€l több pénzt keres az illető annál bizonyosabb lehetsz benne hogy annál több tévtant hordoz az illető.És aki 4 milliárdot keresett a dolgon arról tudom hogy totális sötétség. Kevés jó tudással hogy megtévesszen.Ezt már kifejtettem az elején.Nincs pénz.Egyik próféta se élt a tanításaiból.Más forrásból kell élniük.A tiszta tudásnekem ingyen jött tapasztaláson és szent könyveken át amelyek ingyen jutottak el hozzám.Ha én elkezdeném ezt tanítani pénzért akkor tisztátalanná lennék mert visszaélnék az isteni keggyel.Isten nem is támogatna onnantól.Másfelöl feltettél egy kérdést hogy sztünk megvilágosodott-e az a férfi?Válaszoltam rá.Nem az.Több tisztátalanságot leolvastam róla.Ugyhogy kizárt.Az hogy te nem tudod elfogadni hogyha nem eértenek veled egyet nálad nyilvánvalóan jártasabbak a spirituális tanokban az nem az én hibám.Nem arra kéne számítanod hogy mindenki majd nyalizásból neked azt fogja mondani hogy ez az ember megvilágosodott csak mert neked most így tetszene.Nem az ez a véleményem.Tolle se az.Távolról sem.Avatara és hasonló gyorstalpalós pajtikái sem.A fénytől jövő tudásokra megérünk.Nincs gyorstalpalás.Nincs felállított tanrend.Nincs pénz.Amihez pénzért jutsz ebben mindig légy résen mert biztos hogy nem mind tiszta tan.Szűrd meg.Másfelöl még mindig nem válaszoltál és mostmár sokadjára hogy szted mi a megvilágosodott mester?Magad sem tudod amit kérdezel azért nem válaszolsz?Így valóban nehéz felismerni egy tiszta tanítót akire azt mondod ez meg az megvilágosodott hogyha valójában azt se tudod mi a megvilágosodott csak ráaggatod az első jöttmentre.
2018. máj. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Kérdező: "Szerintetek ő mélyen megvilágosodott ember link a leírásban?"


Kedves kérdező!

Írásaidból, válaszaidból inkább azt veszem ki, hogy te nem érdeklődsz, hanem inkám reklámozol. Reklámozod az általad említett és idézett illetőt!


Sokan mondják sok emberről, hogy megvilágosodott!

A kérdés az, hogy kinek mit jelent a megvilágosodás és ki mit ért megvilágosodás alatt.


Sokan mondják Jézust, Buddhát, Mohamedet stb. embereket megvilágosodottnak, holott és annak ellenére, hogy mást-mást, egymástól eltérő, különböző dolgokat vallottak és tanítottak.


A kérdés az, hogy a te értelmezésed szerint mit tartasz megvilágosodásnak?

- Jézus tanait?

- Buddha tanait?

- Mohamed tanait?

- stb. stb. tanait?


Kit szeretnél követni, ki szerinted az igaz megvilágosodott?

2018. máj. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
Hát na ez az utolsó ezt kérdezem tőle már én is hogy egyáltalán mit jelent az szte hogy megvilágosodott.
2018. máj. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
utolso mind a 4et annak tartom az igazság olyan végtelen hogy számtalan formában el lehet magyarázni és az elme számára felfoghatatlan. Azt kérded melyiket követném? Követtem mind a 4et nem teszek különbséget köztük.
2018. máj. 16. 15:03
 18/23 A kérdező kommentje:

Belkincsuki áruld el nekem honnan szerzed a spirituális tudásod és most öszintén érdekel.

Van egy mester aki tanit téged, jógát tanultál esetleg te is megvilágosodott vagy?

2018. máj. 16. 15:07
 19/23 anonim válasza:
Megmondom ki tanít a legnagyobb mester a világon.Isten.;)A saját bőrömön keresztüli tapasztalások által immáron 12 éve.Tanító nem szükséges kellék a fejlődéshez.Igaz előfordul hogy olyat is elémtolnak.De azok a próféták voltak eddig.Egy pszichotronikus de az sötét cucc mint rájöttem végül.Franz Bardon és Sri Chinmoy utóbbiaknál már nem mindennel értek egyet náluk nem minden tiszta.Látszik is hogy ők is adtak el könyveket.De van jó a tudásukban sok. Ha te Tollet akarsz olvasni olvasd.Azoktól is lehet tanulni akiket ennyire anyagi érdekek mozgatnak nyilvánvalóan.A sötétseg is tanít.Jót is fogsz találni ott is.De ne várd tőlem hogy ezeket magasztaljam azért mert te még itt tartasz és még rájuk van szükséged a fejlődéshez.Régen túllapoztam a tévtanítókon akik mosolyognak meg pozitívkodnak azt azt hiszik mindent tudnak.12 éve tapasztalok.Ezek a nagyokosok sokszor egy házat nem tudnának kitisztítani energetikailag mert a szellemvilág működéséről sincs fogalmuk.De azért osztják az észt.Pedig ez azért elég alap lenne.Mindegy ha te neked most Tollére van szükséged olvasd azt.Majd túljutsz az ilyeneken.De én nem fogom őket elismerni mert már tudom mi fán teremnek.
2018. máj. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Franz Bardon ha jól tudom ő a könyv kiadása után meghalt egy vagy két évvel ami az igazi beavatás címet viselte azt hiszem
2018. máj. 17. 16:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!