Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet a legnagyobb baj? Az...

Mindentudo22 kérdése:

Mi lehet a legnagyobb baj? Az olajteknöm el szalt.

Figyelt kérdés
Baratnöm at hajtott egy patkan, ezzel be is következett a katasztrrofa, mivel szet vitte az olajteknöt. amiböl asztan elkezdett folyni az egesz olaj es utana meg ment vele kb 100 m. onnan trelerel vittuk haza. Szerdan lesz teknö csere.szerintetek megmarta magat? Azota nem inditottam be, a baratnöm meg nem tudja megmondani a hangjat, h mien volt..

2018. máj. 7. 18:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nem önmagától állt meg az autó a 100m után, akkor volt mégbenne annyi olaj, hogy jó eséllyel nem sült meg a motor.
2018. máj. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Változtasd meg a neved.

Valami iszonyú borzasztó az írásod.

2018. máj. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Bocsi ha teged ez zavar de latom eleg inteligens vagy, hogy nem a kerdesre irsz...Az elözönek meg ,hogy a motort a baratnöm alitotta le mert ki villantelvileg vagy 3 lampa://// Holnap feny derul az igazsagra :D:D
2018. máj. 8. 21:21
 4/10 anonim ***** válasza:

Amúgy a kategóriát sem találtad el.

De egyszerűen nem lehet érteni, amit írsz. Lehet, hogy ezért nem írnak (azon kívül, hogy ez nem az autós kategória).

2018. máj. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Telleg nem talaltam autos kategoriat....remenykedtem hatha valakivel volt e mar ien.Es hogy mitörtent...
2018. máj. 8. 23:00
 6/10 anonim ***** válasza:

A közlekedésben van.

De próbálj meg jobban írni, így alig lehet olvasni.

2018. máj. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szépen stilizált írásodból nem derül ki, hogy melyik volt az, amelyik "megmarta magát"?

A csajod vagy az olajteknő? :D

2018. máj. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az a troll fejedböl meg nem esett le, hogy miröl beszelek nem igaz??? Csak jöttel trollkodni hulyegyerek....
2018. máj. 16. 18:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Drága bogárkám, mi a bánat az a patka? :(
2018. máj. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.


1. Nem a legjobb nekimenni a válaszolóknak

2. Nem a legjobb szar helyesírónak lenni

3. Nem a legjobb még büszkének is lenni rá

4. Nem a legjobb hülyének lenni a kocsikhoz, ha már van

5. Aki kimerészkedik a közös térbe (Internet), ahol mások is vannak, az vállalja, hogy mások is vannak. Érted?

Szerintem egy éretlen idióta vagy, aki csak el akarta mondani, hogy van kocsija és barátnője. Gondolom mindkettő hatalmas élmény még így az elején. Meg fogod szokni.

2018. máj. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!