Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen munkalehetőségek...

Milyen munkalehetőségek vannak Ausztriában valamint Németországban ahol nem kérnek nyelvtudást?

Figyelt kérdés
Tele van a faxom az itthoni helyzettel. Ki akarok menni. Érdekelne a szállás, fizetés, személyes tapasztalatok. Angolul középfokon beszélek. 26/L Köszönöm szépen a válaszokat előre is! Gyári munka érdekelne.

2018. máj. 8. 19:41
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha esetleg mégse jönne össze: hol a legolcsóbb méteráron a kötél?
2018. máj. 8. 19:59
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért nem tanulsz meg legalább alapszinten németül?


Ma már mindenhol elvárás. Nyelvtudás nélkül csak nagyon alja munkát találsz, bejelentés nélkül, ahol úgy használnak ki és vernek át, ahogy csak tudnak (nyilván nem német munkaadók).


Egy korrekt, német gyárban elvárják, hogy legalább az alap munkavédelmi előírásokat megértsd, felfogd, mi a dolgod és mi a tilos.


Hiába vannak, akik beszélnek angolul, veled nem fognak. Nem fog senki egy ember kedvéért mindent angollu is elmondani minden műszak elején.


Van olyan cég, munkahely, ahol nem elvárás a német nyelvtudás, ÉS korrektek is, de nagyon kevés.

2018. máj. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 csatrad ***** válasza:

batyam es a tarsa nemetben van es en is voltam ott egy evet.

nemet nagyon eszaki reszet ajanlom a nagyvarosok, turista kozpontokat. ott talalhatsz kulvarosi szallagmunkat, csomagolot (osz tel fele), illetve belvarosban, mosogato, takarito, hoteles, mekis(tobb nyelvu honlap ahol jelentkezni kell).

ha megvan akkor kero. csak ugy lehetseges hogy valakivel egyutt egy szobaban, ne valogass szigoruan az arat nezd.

ha ez megvan akkor iratkozz be nyelviskolaba, mindig van hova. sok szerencset.

2018. máj. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha angolul beszélsz, akkor miért Németország a cél? Így nem csodálom, hogy semmire sem vitted az életben.
2018. máj. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A válaszok hasznos részét köszönöm szépen zöld kéz ment! Tudom hogy nem részleteztem és magyaráztam el mindent csak annyit akartam amennyit muszáj. A bunkó beszólásokra meg csak annyit hogy közöd semmi pofád lapos! 😉
2018. máj. 10. 21:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ilyen hozzáállásal max vécépucoló leszel egy gyárban, bár ott sem szívlelik a magadfajtákat.
2018. máj. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!