Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek a tetovált nők...

Szerintetek a tetovált nők vagányabbak?

Figyelt kérdés
2018. máj. 9. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Nem. A vagányabb nők vagányabbak.

Az, hogy egy 130 kilós mangalica a bokájára tetováltat egy hooligans idézetet, vagy a csuklojara valami bzi madarat meg nem vaganysag.

2018. máj. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
26%
Egy no Nem lehet vagany, a tetko pedig elrontja a noiesseget. Ne Gyere a feminizmus szoveggel, mert tenyleg Gaz Aki nokent varrja magat.
2018. máj. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Két tetoválásom van. Nem, nem vagyok vagány, de 35 éves koromra lettem annyira magabiztos, hogy nem érdekel, hogy ki.mit gondol róluk. Mindkettőnek megvan a maga története és jó oka, hogy miért készültek. Sokszor az zavar, hogy nyáron kilátszanak, mert nwm szeretem, ha vadidegenek kérdezgetik, hogy mi micsoda.
2018. máj. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Metionin ***** válasza:
100%
Tetovált nőként nem érzem magam vagányabbnak annál, amilyen tetkók nélkül voltam. Szerintem nem a külsőségek tesznek vagánnyá valakit, hanem a természete pl. ha bátor, magabiztos és őszinte.
2018. máj. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!