Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok a tetovált...

Askr2001 kérdése:

Ti mit gondoltok a tetovált emberekről?

Figyelt kérdés
Nemrég csináltattam egy tetoválást az alkaromra, és azon gondolkoztam hogy vajon 30-40 éves koromba mennyi tetkom lesz, és hogy hogy néznék ki. Ha látok az utcán egy embert( férfit) akinek a karjai ki vannak tetoválva (személyes tetko,nekem az jobban bejön), az olyan jól néz ki, pl. mint Essemmnek. És ha én is tele leszek, én csak személyes tetoválással! A kérdésem: ti hogy nézek a tetovált emberekre, legyen azon egy, vagy akár sok tetko? És pozitiv-negativ véleményeket is kérnék a tetoválásról. Normális válaszokat szeretnék, és nem szitkozódást!

2017. márc. 31. 20:04
 1/9 A kérdező kommentje:
Egyébként 16 éves fiú vagyok!
2017. márc. 31. 20:09
 2/9 anonim ***** válasza:
12%
Feltűnési hóbort , nevetséges divatmánia . Primitív kultúrák majd bűnözök ismertetőjegye . Rabszolgákat is ezzel tartottak nyilván . A japánoknál egyéb galeriknél a maffia főnök felé a hűség jele . Az elhízott macáknál a derekuknál elégé nevetséges , napokban egy mulya csajnál láttam a szerelme nevét díszesen felírva . Klassz lehet ha külön mennek és az ott virít , vagy vénségére a ráncok közül kifigyel ...
2017. márc. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Rendkívüli egyéniség vagy!!
2017. márc. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nemtudom hogy mit írtam el, de szerintem elég érthetöen leirtam Normális válaszokat akarok, nem szitkozódást. Amugy meg azt állitod, hogy minden ember akin van tetoválás bűnüzö? Nagyon el vagy tévedve
2017. márc. 31. 23:01
 5/9 anonim válasza:

Semmi különöset nem gondolok, más dolgok alapján ítélem meg az embereket. Én is szeretnék csináltatni egyszer, de még várok a megfelelő ötletre és az elegendő pénzmennyiségre.:D

Egyébként anyám 30 éves kora után varratott magára először, és abszolút nem áll neki furcsán.

2017. márc. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, szinte riaszt, sokkal szebbnek tartom a szép, tiszta bőrt.
2017. ápr. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Értelmezd a választ , lassan többször olvasva akkor megérted mit írtam .
2017. ápr. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Mivel nekem is van tetkom ezért nekem semmi bajom a tetovált emberekkel sőt nekem tetszik is ha egy férfinak szép és ízléses tetkoi vannak ahogy érzed és szard le más véleményét ha valakinek nem tetszik az ne nézzen csak jól gondold át h milyet szeretnel.20/L
2017. ápr. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Hogy csináltathattál 18 év alatt tetoválást? Vagy édesanyád aláírta a beleegyező nyilatkozatot? Nekem is van kettő, semmi primitívséget nem látok benne. Az egyik egy közös az ikertesómmal, a másik egy tigris. Ha ilyenen filozofálsz, hogy mégis hogyan fogsz kinézni 20-30 év múlva, akkor kár volt tetováltatni. Egy tetoválásnak legyen érdemben mondanivalója, hiszen azt egy életen át viseled majd. Az ilyenre-nem rosszindulatból-én is az előttem szólókhoz csatlakoznék.

20/L

2017. ápr. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!