Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a veleményetek a Minecraft...

Mi a veleményetek a Minecraft új verzióiról? Pl.1.12.2?

Figyelt kérdés
Nektek pl. hogy tetszik az 1.12.2-ben a terracotta? Szerintetek a concrete block felesleges? Mi a veleménytetek (mi tetszik és mi nem tetszik) a Minecraft 1.12.2-ről

2018. máj. 12. 18:16
 1/6 anonim válasza:
86%
Hát, az 1.12 nem valami új...
2018. máj. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából a legújabb kiadott verzió az 1.12.2, de akkor 1.13 snapshotokról vélemények?
2018. máj. 13. 10:46
 3/6 he84 ***** válasza:
Én nem frissítettem az 1.12-re sose. Szerintem nem annyira jó frissítés az 1.13, bár azért van benne 1-2 jó dolog. Sajnos több szól ellene és kevés mellette, elmondom az okokat. Azért nem túl jó, mert a lovak testalkata nagy eséllyel sajnos más lesz, mint túl nagy fej, rövidebb, merevebb farok, merevebb lábak, ez inkább visszalépés a fejlesztőktől, nem pedig előre. Aztán elvileg az 1.13-astól a Minecraft átalakított, új rendszerű (állítólag azért hogy jobban, stabilabban fusson és hogy a fejlesztők könnyebben hozzá tudjanak rakni új állatokat, szörnyeket és egyebeket a későbbiekben), aminek köszönhetően állítólag másképp lehet majd mod-okat csinálni hozzá, sokkal nehezebb lesz, amiért eléggé valószínű, hogy vagy nem lesz sok mod továbbfejlesztve az 1.13-ashoz és új se lesz hozzá, vagy csak nagyon kevés kis eséllyel. Ha így lesz, akkor emiatt sokaknak le kell mondaniuk a kedvenc mod-jaikról nagy eséllyel, vagy ha a mod-jaik is fontosak, akkor maradnak 1.13-as alatt valamelyiknél. A vízi zombinál a szigony ügyben kihozhattak volna többet is, mint például egy újabb főellenség, ami a vízi zombihoz hasonló és szigonya van. A korallok nem tetszenek annyira így blokkosan, jobb lett volna csak növényekként megoldani őket, mint például a Biomes O Plenty mod-ban, vagy ahhoz hasonlóan. Én szeretem a Biomes O Plenty mod-ot, használom is több más mod-al együtt az 1.11.2-es verzióban. Van néhány okom arra, hogy miért nem váltottam az 1.12-esre se, nekem jó az 1.11.2-es. Ettől még érdekelnek az újítások, néha figyelemmel kísérem őket. De például a teknősök, a víz újabb fizikai működése tetszenek benne és esetleg a delfinek is. Ám ez kevés ahhoz, hogy váltsak, pláne ha az 1.12-es változásai sem voltak hozzá elegek. Ettől függetlenül tudok az 1.11-esen túli újításokról is.
2018. máj. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 he84 ***** válasza:
Ja és nem igaz, hogy nem annyira új az 1.12. Az tény, hogy már nem a legújabb, de még viszonylag új. Ám ne az számítson, hogy valami mennyire új, vagy régi. Az a lényeg, hogy ki melyik verziót szereti jobban és azzal szabadon játszhasson gond nélkül, legyen szó bármelyik verzióról. Inkább az 1.8-astól lefelé számít réginek, attól felfelé nem. Na meg nem csak régi és új van, hanem köztük lévő átmenet is létezik. Ebben az esetben az átmenetes verziók az 1.9-től az 1.11-ig.
2018. máj. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja, tudom, hogy már van 1.13 is. Vélemények?
2018. júl. 22. 19:23
 6/6 he84 ***** válasza:
Arról én már nagyjából írtam itt korábban feljebb.
2018. júl. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!