Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek vállaljak el egy...

Szerintetek vállaljak el egy olyan munkát amiről tudom, hogy nem az én világom és utálnám?

Figyelt kérdés
Mikor jelentkeztem rá nem volt részletesen leírva mit is takar a munka. Múltkor voltam interjún és a főnök csak negatív dolgokat mondott a kedvem is elment.. meg a fő dolog amit csinálni kéne az pont az én gyengeségem,de ezt nem mondtam.. azonnal fel vettek.. Már csak orvosi vizsgálat lenne és kezdhetnék.. de nagyon úgy állok neki h nem szeretném.. kéne már a munka de ez nem olyan munka amit csak úgy otthagy az ember mert ehhez kell elhivatottság.. meg szégyellném is h ennyi energiát áldoznak rám én meg amint találok mást lépek.. szerintetek azért vágjak bele ne törődjek azzal h ez nekik gondot fog okozni vagy jobb még most vissza utasítani ha úgyis érzem h ezt én nem tudnám nem szeretném.. :/
2018. máj. 13. 06:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Erre van a próbaidő. Az is lehet, hogy belejössz, s megkedveled.
2018. máj. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, a próbaidőre menj el, aztán kész, ha nem tetszik, nem kell maradnod, de ha tényleg van másik esélyed, és nem akarod tényleg csinálni, akkor NE folytasd utána, én egy ilyen meóban ragadtam, most meg nagyon lehetőségem sincs.
2018. máj. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Zzz
2018. máj. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!