Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen munkat tudnek elvallaln...

Milyen munkat tudnek elvallalni 8 altalanossal?

Figyelt kérdés

19 eves vagyok. Esti tagozatra jarok. 8 alt.iskolam van. Negativ kommentek kimeljenek ✌️

Jelenleg egy boltban dolgozom. De valtani akarok!



2018. máj. 14. 22:19
 1/3 anonim válasza:
100%

KFC, Mc donalds.Én anno KFC- ben dolgoztam es nagyon szerettem kb annyi idős voltam mint te! Van előrelépési lehetőség is kicsivel több fizetésért és rengeteg melóval a hatad mögött. Pizza King ilyen helyek nem ismerem mar ezeket a pizzas helyeket de oda is tudsz szerintem menni.

Ha meg esti tagozatos vagy ajanlom a gyorséttermeket mert azok rugalmasak ilyen téren mellette tudsz tanulni!

2018. máj. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2018. máj. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
+1 a KFC, és társaihoz. Rugalmas a munkaidő, viszonylag jól fizet, valamint előrelépési lehetőségek miatt határozottan jó. Egy önéletrajzban kifejezetten jól mutat, hogy shift vagy egyéb manager valaki fiatalon. Erre később lehet építeni, mert ez egy olyan dolog, ha előre léptetnek, hogy ott már bizonyítottad egyszer magad a munkádban.
2018. máj. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!