Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Neked mi a legnagyobb problémá...

Neked mi a legnagyobb problémád az életedbe most?

Figyelt kérdés
2018. máj. 15. 03:34
 1/10 anonim ***** válasza:
hogy szűz vagyok
2018. máj. 15. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szakad az eső és kint felejtettem az ülőpárnákat.
2018. máj. 15. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
az időhiány
2018. máj. 15. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

A baratom megcsalt 1 eve, de elotte meg tarskereso appokon volt fent a kapcsolatunk 90%-ban kb. Megvaltozott, hihetetlen jo hozzam, de meg mindig erzem a trauma hatasat ennyi ido utan is.

Rettenetes idegrendszeri betegsegem van 3 eve, ami miatt az alapveto alvas nalam az eletben terrorral, stresszel jar.

A csaladom csak a gondot latja velem. A testverem jobban szeretik. Egyik szulom impulziv, eroszakos, de fizikailag meg nem sikerult bantania.

Nem elvezhetem a szex oromeit mert tul szuk vagyok genetikailag es fajdalommal jar..

Eveszavarom van. Nincsenek barataim. Maganyos vagyok. Nepszerutlen. Semmi hobbim. Az eddigi sikeres palyafutasom is minden erofeszites ellenere lefele ivel. Kudarcnak erzem magam.

Nem elunk tul jol. Honaprol honapra elunk de minden honap vegen kolcson kell kernunk fizetesig. Nem nyaralunk.

De boldog vagyok. Neha. Maskor depresszios. Ugyanis borderlinom van, egyik pillanatrol a masikra valtozik a hangulatom egyeb finomsagok kozott.

Most jol vagyok. Par ora mulva a foldon gornyedve fogok sirni a semmi miatt, csak mert az agyamban a kemiai cuccok egyensulya megborult.

Sokszor nagyon komolyan gondolok az ongyilkossagra, de nem megy.

De ez mind nem baj. Mar megszoktam. Hiszek benne, hogy jobb lesz majd, de tudom, hogy elkerulhetetlen az orokos rossz. Egy nap talan, ujra hiszek az elet ertelmeben, ujra bizok az emberekben, es megtalalom a helyem a vilagban.


Szoval, a csaladi, szemelyes valsag, az elet ertelmet kereso valsag, a mentalis es idegi betegsegek valsaga, es az alapveto eletfunkciok zavara kozul melyik a legnagyobb gondom most?


A celtalansag az eletben. Ha van celod, ha van miert elned, barmi is az, minden elviselheto. Szamomra a szerelmem jelentett mindent, o mentett meg, es o is arult el.

2018. máj. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
sokminden
2018. máj. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

jó kérdés...a legnagyobb...


haladnom kellene a weboldallal és a játékkal is, de ez nem annyira probléma, csak csinálnom kellene, néha kicsit zavar, hogy elvagyok maradva a tervezetthez képest


munkahelyen is vannak projektek amikkel haladnom kellene, de hát ez a munkám :)

lassan ebédszünet, szóval most egy kis lazítás, utána meló 1000-el

2018. máj. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem találok magamnak senkit. 😕
2018. máj. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ehes vagyok
2018. máj. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy elcsesztem egy szerelmet és elvesztettem az összes haveromat és egyben azt az embert is aki a legközelebb állt hozzám a barátaim közül.
2018. máj. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az hogy egyikre se tudom a megoldást kivitelezni.
2018. okt. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!