Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy hitessem el hogy vámpír...

Hogy hitessem el hogy vámpír vagyok?

Figyelt kérdés

Ezt most komolyan kérdem. Azt szeretném ha gyanakodnának hogy vámpír vagyok..hogy hitessem el? És komoly válaszokat szeretnék. Nem olyat hogy: vegyél vámpírfogat+egyél vért..

(Imádom a vámpírokat)



2018. máj. 15. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát fehér bőr kell, nem nagyon ismerem a vámpírokat. Ők feketében járnak?

Másold le az öltözködésüket

2018. máj. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
15/L
2018. máj. 15. 21:41
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Elfő feladat: keres olyan társaságot, akiknek az IQ-juk összeadva, majd négyzetre emelve sem érik el a tiedét. Szinte már meg is van oldva a kérdés ezzel.
2018. máj. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jaj, ne már
2018. máj. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én elhittem. Remélem jobban vagy.
2018. máj. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Hát az attól is függ, hogy milyen fajta vámpír: a twilightos vagy a hagyományos.

De én így tenném: azon kívül, hogy fekete ruhákba járnék/kerülném a napot stb. megkérném az egyik közeli barátom, hogy kezdjen el terjeszteni egy ilyen pletykát :)

(És ha valaki megkérdi hogy "tényleg vámpír vagy?" akkor nem vágnám rá, hogy igen, hanem megzavarodnék/kitérnék a válasz elől) Aztán hátha sikerül :D

2018. máj. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szóval nem vagy vámpír de szeretnéd ezt mutatni kifele! Teljesen valtoztasd meg az életviteled ahogy ők élnek esetleg mutatkoznak kifele. Szerintem több vámpíros filmet nézzél és akkor sikerülni fog valamit kihozni magadból! Olvassál google-n róluk!
2018. máj. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Végtelenül egyszerű: ha napfény ér, produkálj égési sérüléseket...
2018. máj. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hmm.. Nagyon köszönöm a válaszokat mindenkinek! :)
2018. máj. 16. 06:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!