Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A testemmel van problémám....

A testemmel van problémám. Kicsi a mellem és a fenekem is, a lábam hosszú, de vékony, a hasam pedig nagy. Szóval nincs szép alakom 175cm vagyok. Mit csinaljak? Meddig? És hogyan?

Figyelt kérdés
És magamnak úgy tetszenék ha nagyobb combjaim lennének lapos hasam vékony derekam nagy fenék(de nem oriási)és nemtudom hogyan kezdjek neki vagy mit és meddig anya szerint igy vagyok szép de persze hogy neki igy tetszem viszont magamnak nem
2018. máj. 16. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
16%
Lehet csak neked van bajod az önképeddel. Küldhetnél egy képet magadról.
2018. máj. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem a testeddel van a problémád, hanem a fejeddel, a gondolkodásoddal és a hozzáállásoddal illetve azzal, hogy nem szereted magad így és képtelen vagy elfogadni magadat!


Gondolj arra, hogy pl.egy rokkant, egy láb nélküli mit meg nem adna a vékony, hosszú lábaidért! Vagy egy törpe a 175 cm magasságodért, vagy egy hátfájós nagymellű a kicsi melleidért!


De ha végképp nem bírsz beletörődni a testedbe, akkor tornával, alakformálással, stylist-al, megfelelő öltözködéssel és önbizalomnövelő tréningekkel tudsz mit csinálni magadon...!


Anyukádnak pedig igaza van....

2018. máj. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Fogadd el a tested úgy ahogy van:) a mellméreteden nem tudsz változtatni (kivéve ha megplasztikáztatod de az drága illetve nem is néz ki jól szerintem) A fenekedre pedig tudsz edzeni hogy nagyobb és feszesebb legyen. A magasságoddal meg semmi baj sincs
2019. aug. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!