Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sorrendbe tennétek őket az...

Sorrendbe tennétek őket az alapján, h mennyire BUTÁK?

Figyelt kérdés

Zimány Linda

Kelemen Anna

Keleti Györgyi

Horváth Éva


2010. jún. 14. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:

1. Z.L.

2-3. K.A., K. GY.

4. H.É.


Ahogy leírtad :)

2010. jún. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1.kelemen anna

2.keleti györgyi

3. zimány linda

4. horváth éva

2010. jún. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

már bocs,de Zimány Linda és Horváth Éva miért buták?H.É-nek két egyetemi diplomája van,Zimány Lindának egy anyanyelvi szintű angol mellett...Az a baj hogy túl szépek???


35f

2010. jún. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyik sem buta. Mind valamit jobban csinál mint te kedves kérdező, mert őket látod az ujságokban tévében stb. És valszeg jobban is keresnek nálad. Savanyú a szőlő?
2010. jún. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na,jó tanácsot adtatok.:)))) Elmegyek én is k...vának, akkor nem lesz savanyú a szőlő, sőt!! Csúnya egyáltalán nem vagyok, csak túl hülye, mert ez eddig nem jutott eszembe. Amúgy mennyibe kerül egy oda-vissza út Dubai-ba? Erre még válaszoljatok légyszi és akkor már békén hagylak Titeket! Várom a választ! pusszancs!
2010. jún. 15. 13:30
 6/8 A kérdező kommentje:
De Dubai nekem nem is elég, én futtatni is szeretnék lányokat!
2010. jún. 15. 13:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Sztem akik lenéző válaszokat írtak, hogy őőőők szééépek meg okosaaak meg sokat keresneeek, -azokat a válaszokat mind pasik írták. a nők nem így gondolkoznak.
2010. jún. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
1., Z.L., K.A., K.Gy., H.É. ;D
2010. júl. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!