Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szent Johanna Gimi könyvről,...

Szent Johanna Gimi könyvről, kinek hogy tetszett vagy tetszik? Mit írt Ricsi a kitűzőre szerintetek?

Figyelt kérdés
Most az utolsó elötti résznél tartok,de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is. Vesézzük ki :)
2018. máj. 17. 21:44
 1/6 anonim válasza:
60%

Heló!

Én olvastam mindet, de be kell vallanom nekem nem tetszett. A legtöbb tinilányoknak íródott könyv erről szól, és szerintem elég tömeg. Semmi nem fogott meg benne, sőt a végén már untam.

Értem hogy Cortez a "tökéletes" fiú, de nekem egyáltalán nem jön be. Flegma, bunkó, lusta, és ahhoz képest hogy ő a "nagymenő" szinte egy emlékezetes beszólása,mondata,vagy poénja sincs a "Melyik szeptember 8?"-on kívül, és még Arnold is hamarabb lép reni irányába.

Egyszóval nekem nem tetszett.


13/l


Meked mi a véleményed róla?

2018. máj. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem is ugyan ez a véleményem,engem a két Rocker idegesít kicsit fel,amiket művelnek már rég ki rúgattam volna őket és Reninel ez a Cortez imádat,ami köre építi a gondolatait és a tevekenysegeit kezd unalmas lenni,Virág meg nem is értem,bajosan ostoba de legalább Ricsi ne lenne ennyire buta,Zsolti nak egyszer volt komoly pillanata amikor Kinga először hívta randira és Renivel beszélgetett,lehetne több ilyen a regényben.
2018. máj. 18. 11:53
 3/6 anonim válasza:
100%

Ja igen, Virág.

Olyan elképzelhetetlenül ostoba, hogy szerintem mincs ilyen hülye ember.

Az egész könyvben semmi haszna nincs, csak vihog Renivel. Egy olyan részre sem emlékszem ahol komolyan beszélgettek volna, sőt amikor Reninek szüksége lett volna rá sem volt ott.

A legtöbbet talán Kinga "segített" neki, de én Reni helyében nem tűrtem volna, hogy így beszéljen velem

2018. máj. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kinga a természete miatt ilyeztő,de ő az egyetlen aki értelmeset mondd mindig.
2018. máj. 18. 21:19
 5/6 anonim válasza:
100%

Szia!

Nekem ez az egyik kedvenc könyvem, de nekem sem tetszik pár dolog. Például az egy dolog, hogy Virág "ostoba". Ő egy aranyos buta, személy szerint a kevenc szereplőm, de gondoskodó, kedves, és néha jobban meg tud oldani problémákat, mint mások.

Tehát Virágnál Reni szerintem sokkal hülyébb. Semmit sem képes felfogni, semmit sem képes megoldani, minden apróságért hisztizik, csak sír és sajnáltatja magát, tulajdonképpen a semmiért. Ha én lennék Vladár, egy ilyen lassú felfogású gyereket én is utálnék. Idegesítő, és önsajnáltató tud lenni.

Cortez meg tényleg egy bunkó, és nem is értem, miért szereti Renit. Meg nem igaz, hogy nem tudnak dűlőre jutni egymással. És néhány ponton sajnáltam Cortezt, hogy Renivel jár, mert olyanokon problémázott, hogy nincs kinn Facebookon, hogy együtt vannak. Meg, hogy senki sem tudja, hogy járnak. Nekem ilyenkor úgy tűnt, hogy Reni csak hírnevet akar magának szerezni, és csak az érdekli, hogy mindenki tudja, hogy Cortezzel jár, és irigykedjenek. De máskor meg azért panaszkodik, hogy zavarja, hogy mindenki őt nézi. Akkor hogy is van ez?

Nekem a mellékszereplők sokkal kedvesebbek, és érdemesebbek lennének arra, hogy róluk szóljon a könyv.

Ettől függetlenül nagyon szeretem a könyvet, és hatalmas kedvenc!:)

2018. júl. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
* Bocsi, a könyvsorozatot szeretem nagyon! Az összeset olvastam vagy hatszor, és nagyon el tud varázsolni. De gyakran felidegesít, az tény.
2018. júl. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!