Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az a gatter? Azt tudom,...

Mi az a gatter? Azt tudom, hogy egy faipari gép. De mit csinálnak vele pontosan?

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Google is your best frined!
2010. jún. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A Google azt adja rá, hogy keretes fűrész. Ez nagyon érdekes, ugyanis én még fél szoba méretű, utánfutóra szerelt, fél nap alatt telepíthető, több százezer ft értékű keretes fűrészt nem láttam.

Ezért kérdeztem.

2010. jún. 15. 12:48
 3/6 A kérdező kommentje:

Pontosítok. Nem több százezer, hanem 3,2millió forintba kerül konkrétan, amit láttam. A megnevezése szerint mobil katonai gatter. És így néz ki: [link]


Na most ezzel csak annyi a bajom, hogy én még 3 milliós keretes fűrészt nem láttam, se mobil katonai keretes fűrészt. Nekem ezek valahogy nem összeillő szavak. És én a képen se egy keretes fűrészt látok.


Na, akkor most jöhetnek a hasznosabb válaszok!

2010. jún. 15. 12:59
 4/6 otletbutor válasza:
A gatter, tényleg keretes fűrész. Oszcilláló (oda-vissza) mozgást végez a fűrészlap. Általában rönköket vágnak fel így és vízszintesen helyezik el a fűrészlapokat.
2010. júl. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kösz a választ!
2010. júl. 13. 15:04
 6/6 anonim válasza:
2015. szept. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!