Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ellopták a pénztárcám, Segítség?!

Ellopták a pénztárcám, Segítség?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Külföldön dolgozom, Csütörtök este 23:00 tól reggel 8:00-ig valószinüleg nyitva hagyhattam az autóm (nem kattant be az ajtó talán és így ugye nem zár az autó). Az autón nincsenek feltörési nyomok, ezért is gondoltam erre. 1000 ből 1x hagyom kinnt az autóban a pénztárcám, mielőtt megkérdeznétek. Volt benne 1000 euro, és minden papírom, (jogsi, adokártya,tb, minden..)

Rendőrségen már jelentettem, bankszámlát zároltam.

Mi a következő lépés, mielőtt új papírokat csináltatnék?

Illetve bármilyen tanácsot elfogadnék, ha esetleg bárkinek van valami ötlete hogyan lehetne visszaszerezni, légyszíves írjátok meg. ?

Előre is köszönöm!



2018. máj. 19. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Visszaszerezni? Kitől????
2018. máj. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Kukázz a környéken, mert az iratokat 10 esetből 8 szor kidobják és csak a pénzt tartják meg. Kb olyan körben, amit 5 perc alatt tudsz bejárni az autódtól.

Ha szerencséd van, megtalálod.

2018. máj. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!