Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki nem szereti a BTS-t?

Ki nem szereti a BTS-t?

Figyelt kérdés

Igazából nekem nincs velük bajom, mert ha nem szeretem akkor elmegy a fülem mellett. De valahogyan mégis zavar, hogy a Facebook-on és egyéb más közösségek-en "minden második" róluk szól. Én sose hallgattam őket, s viszonylag nem is fogom, de azért idegesít, hogy nem rajongok értük, de mindenhol ők vannak. Egyedül csak én vagyok, aki nem szereti őket? (Nyilván nem, de kíváncsi vagyok ti mit gondoltok)

Ui.: Nem szeretném ezzel a fanokat megbántani.



2018. máj. 20. 09:08
 1/5 A kérdező kommentje:

Dél-Koreai banda/együttes...

Írd be YouTube-ba ott láthatod.

2018. máj. 20. 15:24
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem a BTS, de azért ha nem baj, válaszolok.


Azért futsz beléjük mindenhol, mert most őket hypeolják. Természetesen egyetértek azzal, hogy jó, ha sok figyelem irányul rájuk. Nagyon megérdemlik, a rengeteg díjat és nagyrabecsülést. A baj az, hogy a legtöbben nem a tehetségük és érdemeik miatt kedvelik őket, hanem a többi miatt, és most tudod mire gondolok: kockahas, mert mások is őket kedvelik (birka-effektus), fanservice...


Teljesen rendben van, ha nem szereted őket, bár szomorúnak tartom. Írtad, hogy nincs velük bajod, és ez jó dolog, maradjon is így. Tisztelni még lehet őket. Sokat dolgoztak és küzdöttek, hogy ott legyenek ahol. És teszik ezt továbbra is. Igazából most fog majd eldőlni, hogy meg tudják-e tartani az imidzsüket, a helyüket a zenei világban, és tényleg úttörők maradnak.

Sokat változott a csapat a debüt óta, és a változás nem feltétlenül rossz dolog, teljesen normális folyamat. Nyilván hiányzik az a rosszfiús rész, de hát a fiatalok életében ez legtöbbször csak múló fellángolás. Hozzátenném, hogy sokakkal ellentétben, én úgy tartom, hogy ez a "sötétebb", "vadabb" rész még most is megvan, hiszen a természetük része, azzá vált. Tehát a személyiségük és ezzel a héttagú család sokféle, réteges és egyedi.


Igen, sokan nem szeretik őket, vagy inkább nem foglalkoznak velünk. Nem ismerik őket. Oké, legyen így, csak azt remélem, hogy a divat armyk nem rontják tovább a helyzetet, és utáltatják meg ezeket a tehetséges, emberközeli, jófej és nem utolsó sorban helyes férfiakat azokkal, akik nem ismerik őket.


Remélem nem untattalak, és kielégítő választ kaptál.

2018. máj. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, minden igaz amit írtál és sajnálom ha elszomorítottalak, de ez így van rendjén senkinek sincs közös ízlése, valakinek olyan s valakinek ilyen. Én mindenesetre gratulálok nekik, hogy elértek ilyen sikert, mert tényleg tiszteletet érdemelnek. Csak ugye bár minden bandának és minden híresnek van olyan, hogy nem hallgatják vagy esetleg nézik őt. Én nem is nyúzom a fanokat azzal, hogy ne szeressék, persze nem olyan az ízlésük mint az enyém. Azt szerettem volna kifejezni kis kiírásommal, hogy nem maga a BTS sikerével van bajom, hanem a szemem előtt vannak éjjel-nappal. Én úgy vagyok vele: Amit nem szeretek azt kerülöm! 😊
2018. máj. 27. 14:29
 4/5 anonim válasza:
Ugyanaz a helyzetem, mint neked (ebből a szempontból) kérdező. Nincs vele bajom, de szerintem kicsit már sok.
2018. jún. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

BTS most elég felkapott lett,pontosabban nem MOST,már elég régóta :D


az utolsó előtti kb mindent leirt ami rájuk vonatkozik,annyit hozzátennék hogy nem csak a kockahas miatt szeretjük őket(legalábbis én nem "csak" azért:D) tényleg tehetségesek,fiatalok,dögösek meg még sorolhatnám,és tényleg kiérdemlik amit kapnak mert jó hangjuk van,jó tánctudással/rap tudással/hanggal/ügyességgel vannak..

Na most hogy mindig ilyen felkapottak maradnak-e azt senki sem tudhatja.Lehet pár év múlva lejárnak,de az is lehet hogy még nagyobb csúcsra törnek,ha lehet még ennél nagyobb,mivel már a BIGBANG-et simán lehagyták és olyat is lehet róluk olvasni hogy nagyon "el Amerikásodtak" az utóbbi időben,de én látom rajtuk,hogy próbálják meghagyni koreai mivoltukat:) jó persze Billboard ide-oda,rengeteg pénz,hisz ezek milliárdok a cég számára,és több mint 6 millió rajongót szereztek az utóbbi időkben,ami szép haladás ;)


az egészben az a leglehangolóbb,hogy ők most élik életük legszebb éveit és mégis ilyen szigorú sors jutott nekik,viszont másik szempontból jó,mert tehetségesek és a tehetséges embereket sosem szabad hagyni,hogy elvésszenek,tehát valamilyen okból jó ez igy,ahogy van:)


személy szerint imádom őket,kedves,jófejek,nem bunkóznak mint a legtöbb magyar/amerikai seprű hajú páva csávó szóval én imádom őket,remélem jó sokáig együtt maradnak még,sok-sok győzelemmel,ha jobban utánnuk néznél esetleg,néznél róluk videókat,lehet egy cseppet másképp irtad volna meg ezt a kis fogalmazást róluk,na de kinek a pap kinek a papné :D


az utálkozóknak meg elkéne egy fülmosás és egy kis szemvizsgálat is,már bocsánat,ha pedig nem tetszik,senki ne ossza az eszét(ezt ne vedd magadra,van kivétel persze)

2018. jún. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!